10 хвилин геймплея Shadow of the Tomb Raider і свіжі подробиці гри

54

Eidos Montreal продовжує підігрівати інтерес до своєї пригодницької гри Shadow of the Tomb Raider і представили новий 10-хвилинний ролик з ігровим процесом. У відео ми можемо побачити місто Пайтити, який стане найбільшою мирної локацією у серії. Також варто відзначити, що в геймплеї можна помітити кілька нових, раніше не розказаних моментів про новій грі про легендарну розкрадачка гробниць.

На самому початку ролика Лара блукає по невеликому, жвавими ринку. Він буде не просто декорацією, а стане важливим джерелом припасів для зброї і предметів для крафтінга. Розробники навіть ввели окрему систему бартеру, з допомогою якої ви можете обмінюватися товарами з туземскими торговцями.

Гравець, який не полінуватися дослідити тісні вулички Пайтити, зможе дізнатися багато нового про світ гри, а також отримати кілька другорядних квестів. У новому геймплеї Shadow of the Tomb Raider можна помітити ще одну цікаву деталь. Розробники дозволять регулювати рівень складності в трьох основних механіків гри: битвах, головоломках і дослідженні світу.

Крім самого містечка Пайтити дозволять досліджувати околиці, і уважний гравець буде винагороджений за свою цікавість. Наприклад, у непрохідній частіше можна буде знайти гробниці з стародавніми скарбами.

Детальніше про гру ви зможете прочитати в нашому , а ми нагадаємо, що вихід Shadow of the Tomb Raider запланований на 14 вересня цього року.

Джерело: http://proplay.com.ua/