ABA English 3.0.0.3

201ABA English 3.0.0.3
ABA English 3.0.0.3
ABA English 3.0.0.3
ABA English 3.0.0.3
ABA English 3.0.0.3
ABA English 3.0.0.3
ABA English 3.0.0.3
ABA English 3.0.0.3
ABA English 3.0.0.3
ABA English 3.0.0.3
ABA English 3.0.0.3
ABA English — це онлайн-академія англійської мови з більш ніж 40-річним досвідом, яка пропонує методику навчання, розроблену і перевірену експертами-лінгвістами провідних університетів світу.
if (!bw_android_old) echo(‘

  • ABA Films: вивчай англійську з допомогою наших ексклюзивних короткометражних фільмів, знятих в Лондоні і Нью-Йорку.
  • 144 відеоуроку: ефективне та цікаве пояснення всієї англійської граматики.
  • 6 рівнів навчання: від початкового рівня англійської мови до рівня Business.
  • Викладач: персональний викладач допоможе тобі досягти більш високого рівня володіння англійською мовою, даючи вказівки і поради з урахуванням твоїх успіхів у навчанні.
  • Визначай свій прогрес: можна оцінювати свій прогрес, проходячи тестування після завершення кожного модуля курсу.
  • Офіційна сертифікація: після проходження кожного рівня цих курсів англійської мови ти зможеш отримати офіційний сертифікат ABA English.
  • Багатоплатформність: ти можеш вивчати англійську мову на комп’ютері, мобільному телефоні або планшеті з одного облікового запису.

ПРИМІТКА:
Додаток дозволяє зберегти досягнутий рівень студентам курсів Free і Premium ABA English, якщо вони використовують той же обліковий запис, що і для входу в Кампус на сайті ABA English.

Додаток включає два навчальних плану: безкоштовний і платний (ABA Free і ABA Premium).

В рамках безкоштовного навчального плану (ABA Free) надаються 144 відеоуроків, в яких кращі викладачі академії докладно пояснюють граматику англійської мови. Крім того, ти отримаєш перший повний модуль кожного рівня безкоштовно, щоб спробувати методику навчання на основі перегляду фільмів.

В рамках платного навчального плану (ABA Premium) у тебе буде доступ до всіх навчальних матеріалів повного курсу. Ти зможеш отримувати сертифікати після закінчення кожного мовного рівня і розраховувати на допомогу персонального викладача, з яким можна зв’язуватися через Кампус на сайті ABA English у разі виникнення питань з курсу.

Всі підписки автоматично продовжуються, якщо ти заздалегідь не скасуєш цю опцію.

ABA English 3.0.0.3ABA English 3.0.0.3
Завантажити

Android 4.0.3+