AmpMe 7.0.1

275AmpMe 7.0.1
AmpMe 7.0.1
AmpMe 7.0.1
AmpMe — дозволяє виводити одну і ту ж музику на декількох смартфонах з дуже точною синхронізацією потоку. У результаті виходить гучна багатоканальна акустична система.
if (!bw_android_old) echo(‘

Як працювати з AmpMe:

 • Встановіть додаток AmpMe з Google Play і Apple App Store як мінімум на два пристрої (одне з них буде джерелом контенту, а інші будуть підхоплювати потік, збільшуючи гучність).
 • Запустіть програму на всіх пристроях.
 • На головному пристрої натисніть кнопку «Start a new party» і виберіть музику. AmpMe відтворює треки, які зберігаються локально, і музику з SoundCloud. Ви побачите код з 4 цифр — його потрібно ввести на допоміжних пристроях.
 • На інших смартфонах натисніть кнопку «Join an existing party» та введіть код зображений на основному пристрої.
 • Тепер потрібно синхронізувати потік. Для цього піднесіть смартфони близько один до одного і зачекайте кілька секунд. Як тільки вызуализация звукової хвилі пропаде — настройка завершена. Якщо надалі сихронизация зіб’ється, її можна налаштувати заново.
 • При перемиканні треків музика синхронно змінюється на всіх пристроях. Програма працює через Wi-Fi і мобільний інтернет, але найкраще, коли всі смартфони будуть підключені до загальної мережі Wi-Fi.

  Способів використання такої системи досить багато: наприклад, ви можете під час прогулянки або пікніка «розшарити» свою музику на смартфони друзів, підключити зайві смартфони до акустики по всьому будинку і управляти музикою дистанційно або просто «поліпшити» звук при прослуховуванні музики в дружній компанії.

  AmpMe 7.0.1
  Завантажити

  Android 4.4+