Angry Birds 2 2.19.1

296Angry Birds 2 2.19.1
Angry Birds 2 2.19.1
Angry Birds 2 2.19.1
Angry Birds повертаються в продовженні самої знаменитої мобільної гри всіх часів! Angry Birds 2 відкриває нову еру стрільби з рогаток: тебе чекає неймовірна графіка, складні багатоетапні рівні, хитрі свинобоссы і ще більша разрушаемость ігрового світу.
if (!bw_android_old) echo(‘


ВИБЕРИ ПТИЦЮ!
Новий стратегічний ігровий процес — тепер ТИ сам можеш вибрати, яку птицю пустити в політ! «Але тоді гра стане простіше, хіба ні?» НІ! Якщо ти хочеш, щоб яйця не перетворилися в омлет, тобі доведеться підходити до цього вибору дуже відповідально. Також по мірі руйнування рівня у тебе буде заповнюватися РАЗРУХОМЕТР — з його допомогою можна отримати додаткових птахів!

НОВІ БАГАТОЕТАПНІ РІВНІ!
Свинський острів преобразився — тебе чекають надзвичайно красиві рівні з безліччю екзотичних рослин, дрібних деталей і перешкод. Противні свині будуть будувати вежі прямо у тебе під дзьобом — з’явилися рівні, що складаються з декількох етапів. Нічого собі…

ВИДОВИЩНІ ЗАКЛИНАННЯ!
Хуртовини, гострі перці, золоті качки та інші забавні заклинання дадуть тобі незаперечну перевагу в боротьбі з нахабними свинями. Але і це ще не все! Вгадай, хто готовий у будь-яку хвилину каменем обрушитися на зміцнення рыломордых? Точно, наш любитель сардин — Могутній орел. О так!

КИДАЙ ВИКЛИК ІНШИМ ГРАВЦЯМ!
Виходь на Арену і змагайся з гравцями зі всього світла — дізнайся, хто краще за всіх метає птахів. Кожен день тебе чекають нові турніри, за які ти будеш отримувати пір’я, використовувані для збільшення рівня птахів, — покажи іншим гравцям, хто тут кращий. Гра почалася!

БИЙСЯ ЗІ СВИНОБОССАМИ!
На Свинському острові з’явилися неймовірно суворі свині, впоратися з якими без тебе ніяк не вийде. Бригадир свиней, Свин-кухар і сумно відомий Король свиней будуть до останнього битися за вкрадені яйця. Розкрадання пташиного майна не має зійти їм з копит! Прийшов час дати їм урок.

Angry Birds 2 2.19.1
Завантажити

Android 4.1+