Assassins Creed Odyssey — морські битви і полювання на акул в новому трейлері геймплейном

138

Ubisoft вирішили в черговий раз порадувати новим трейлером геймерів, які очікують вихід Assassins Creed Odyssey. Відеоролик детальніше розповідає про морських битвах, які стануть одним з ключових ігрових моментів у новому «Ассассине». Так як дія гри розгорнеться на просторах грецького архіпелагу, то очевидно, що гравцям доведеться безліч годин провести за штурвалом триаконторов і пентеконторов.

Порівняно з торішнім Origins морські битви не зазнають значних змін, що можна виправдати обраним розробниками тимчасовим періодом. Раніше єдиною зброєю дальнього бою будуть лучники з вогняними стрілами, а найбільш дієвою тактикою для знищення кораблів супостатів служить таран і абордаж. З нововведень можна відзначити систему прокачування і кастомізацію зовнішнього вигляду для кожного окремого корабля.

За бортом судна теж є, чим зайнятися. У грі Assassins Creed Odyssey очікується найбільш реалістичний і живий, серед усіх проектів Ubisoft, підводний світ. Завжди можна відволіктися на дослідження затонулих кораблів і стародавніх поселень, що буде, зрозуміло, винагороджуватися солідними скарбами. Єдиною проблемою можуть стати хижі акули, але ніхто не забороняє дати відсіч підводних хижаків за допомогою гострого списа.

Прем’єра Assassins Creed Odyssey намічена на 5 жовтня і можна з упевненістю сказати, що гра приверне нову аудиторію до серії завдяки великій кількості .

Джерело: http://miranda.org.ua/