Chrome 66.0.3359.106

103

Chrome 66.0.3359.106
Chrome 66.0.3359.106
Chrome 66.0.3359.106
Chrome 66.0.3359.106
Chrome 66.0.3359.106
Google Chrome – це зручний, швидкий і безпечний браузер. Він створений спеціально для Android. У Chrome вам доступні персоналізовані новини, швидкий перехід на улюблені сайти, скачування контенту, а також вбудовані Пошук Google і Google Перекладач.
if (!bw_android_old) echo(‘

  • Витрачайте менше часу і трафіку завдяки спеціальному режиму в Chrome. Браузер стискає текст, зображення, відео і сайти без втрати якості, що дозволяє економити до 60% трафіку.
  • Отримуйте доступ до контенту в один дотик. У Chrome можна не тільки користуватися швидким Google Пошуком, але і відкривати улюблені сайти (наприклад, новинні ресурси або соціальні мережі) на новій вкладці одним натисненням. Крім того, в Chrome є вбудована функція пошуку. Просто натисніть на слово або словосполучення, щоб знайти його в Google, не залишаючи вихідну веб-сторінку.
  • Завантажуйте контент і відкривайте його в офлайн-режимі. Спеціальна кнопка в Chrome дозволяє завантажувати відео, зображення і цілі веб-сторінки в одне торкання. Всі завантажені файли зберігаються на однойменній вкладці Chrome і стають доступні в офлайн-режимі.
  • Захистіть телефон, використовуючи Безпечний перегляд. вбудовану функцію Chrome. Якщо вона включена, при спробі відкрити небезпечний сайт або скачати підозрілий файл в Chrome з’явиться відповідне попередження.
  • Використовуйте голосове управління. просто скажіть Chrome, що потрібно зробити. Знаходьте потрібну інформацію в Google за допомогою голосового пошуку, швидко відкривайте і переглядайте веб-сторінки де завгодно і коли завгодно.
  • Перекладіть текст на екрані. Завдяки вбудованому Google Перекладачеві ви можете переводити цілі веб-сторінки в Chrome одним натисненням.
  • Отримуйте персональні рекомендації. Chrome запам’ятовує і враховує ваші інтереси. Відкривши нову вкладку в Chrome, ви побачите статті, вибрані на основі вашої історії переглядів. Щоб зробити пошук в Google ще швидше, Chrome може пропонувати вам варіанти запитів і веб-адрес – вони будуть з’являтися у міру введення.
  • Зберігайте конфіденційність. Веб-сторінки, відкриті в режимі інкогніто, не зберігаються в історії переглядів.
  • Синхронізуйте дані. При вході в Chrome закладки, паролі та налаштування автоматично синхронізуються і стають доступні на всіх ваших пристроях.

Chrome 66.0.3359.106Chrome 66.0.3359.106
Завантажити

Android 5.0+