Чудовий дизайн і нудний геймплей: We Happy Few отримав перші оцінки

95

Для всіх любителів антиутопических історій і похмурої стилістики в дусі Тіма Бертона 10 серпня — знаковий день, адже відбувся вихід We Happy Few. У нашій , ми вже розбирали детальніше проект, тому скажемо коротко: творіння студії Compulsion Games – це унікальний мікс survival ігри, інтригуючого сюжету і рандомно генеруються рівнів. Складна концепція вселяє повагу, але, на жаль, за першим оглядам We Happy Few стає зрозуміло, що не всі ідеї розробникам вдалося якісно реалізувати.

Практично всі рецензенти зійшлися на думці, що гротескна стилістика – головне достоїнство гри. Втім, це було очевидно навіть за першим скріншотам We Happy Few. Набагато більший інтерес представляють компліменти до сюжетної складової, що вигідно виділяють гру серед сонми інших проектів орієнтованих на виживання, та ще й з довільно генеруються локаціями. Варто згадати лише No man’s Sky, де сценарій був для «галочки» і без нього б гра нічого не втратила, так і краще теж не стала.

Але опускаючи позитивні моменти, повернемося до недоліків We Happy Few. Їх теж достатньо, і найбільше критикують всі ті моменти, що не стосуються сюжету, лора або стилістики, а саме – сам геймплей. На поточний момент середня оцінка We Happy Few на ресурсі Metacritic тримається на скромній позначці в 66 балів.

Нижче наводимо добірку найяскравіших відгуків на проект Compulsion Games від популярних ігрових видань:

Windows Central – 90

Навіть незважаючи на не найкращу оптимізацію, в We Happy Few обов’язково варто пограти всім геймерам, які люблять ігри з елементами виживання і будівництва.

Shacknews – 80

Гра вміло балансує геймплейний механіками і не перестає дивувати дослідженням світу, битвами, загадками і елементами будівництва, коли ви рухаєтеся по сюжету. We Happy Few не зменшує темп і за кожним кутом підкидає нові сюрпризи, завдяки чому ви по-справжньому відчуваєте, ніби по крупицях разгадываете загадковий світ гри.

Attack on The Fanboy – 70

We Happy Few поєднує в собі як приголомшливі, так і посередні елементи. Звичайно, грі далеко до досконалості, пригнічує посередній стелс і геймплей, який може швидко набриднути. У теж час, гра пропонує прекрасний і унікальний світ, повний нестандартних персонажів і локацій.

BaziCenter – 60

We Happy Few намагається поєднати утопічну історію з грою в жанрі виживання, але поєднати ці два елемента у розробників не виходять, а іноді вони навіть заважають одне одному. Та й у цілому, якість гри могло бути значно краще.

PC Invasion – 50

Тут є задатки відмінної гри. Дивною, але дійсно цікавою. У теж час приголомшливо красивий світ We Happy Few виявляється розчавлений під вагою незграбного геймплея і непотрібних ігрових механік.

Відгуки і справді залишають бажати кращого, але гру абсолютно точно можна побажати усім, хто цінує найбільше сюжет, візуальну стилістику і готовий терпіти деякі шорсткості геймплея.

Скачати We Happy Few

Джерело: http://linkomania.com.ua/