Догрався: хакер Voksi, який зламав Denuvo, був спійманий поліцією і може потрапити до вязниці

73

Історія хакера під ніком Voksi – це відмінний приклад того, що трапляється, коли одна людина йде проти системи. Будучи першокласним програмістом Voksi доставив величезні труднощі компанії Denuvo. Хакер без особливої праці зламав розрекламовану захист у безлічі ігор і неодноразово писав про безглуздість подібних систем. Втім, результат був передбачуваний: нещодавно Voksi перестав виходити на зв’язок, а його сайт був повністю заблокований.

Користувачі мережі стали гадати, що сталося з відомим хакером і вийде він взагалі на зв’язок, адже своєю боротьбою з антипіратської захистом він завдав солідні збитки компанії Denuvo і цілком ймовірно міг би вирушити прямо під суд. Цю теорію підтвердив сам Voksi, раптово з’явився на найбільшому західному геймерський форумі Reddit.

За словами хакера, він очікував, що подача офіційної скарги з боку Denuvo – була лише питанням часу, і ось, нарешті, це сталося. Антипіратська компанія звернулася до влади Болгарії, щоб ті посприяли пошуку Voksi. Поліція його в лічені години виявила, увірвалася з обшуком до квартири і вилучила у хакера ПК разом з сервером.

Як буде просуватися ситуація Voksi не знає, він запропонував Denuvo мирний вихід з конфлікту, але компанія не захотіла йти на поступки і повідомила, що рішення залежить тільки від прокурора болгарського суду.

Voksi повністю визнав свій програш у битві з Denuvo і навіть незважаючи на прагнення довести, наскільки безглуздо існування антипіратських ПО, він відмовляється далі цим займатися. А на даний момент хакер шукає досвідченого адвоката і збирається відстоювати свою свободу в суді.

Джерело: http://ua-games.com.ua/