Evo Explores 1.2.4.1

339Evo Explores 1.2.4.1
Evo Explores 1.2.4.1
Evo Explores 1.2.4.1
Evo Explores 1.2.4.1
Правила Evo Explores дуже прості: якщо вам щось здається — значить це Екшн сно існує. Якщо проблеми не видно — значить її зовсім немає! Довіряйте очам!
Яндекс.ДиректAdobe Flash Player скачатьБесплатный плеєр Adobe Flash Player скачивайте безкоштовно у нас на сайті.Безкоштовні программыБесплатные браузерыПлагины для браузераУзнать большеprogrammyfree.ru18+Приховати рекламу:Не цікавлюся цією темойТовар куплений або послуга найденаНарушает закон або спамМешает перегляду вмісту

Спасибі, оголошення приховано.

Приховати оголошення

  • У Evo Explores вам доведеться керувати світом, створюючи неможливі геометричні фігури. Вирішуйте головоломки з допомогою оптичних ілюзій і проведіть Ево до фінішної двері.
  • Ево — космічний мандрівник. Кожна планета, яку він відвідує сповнена загадок. Але Байт-планета сама незвичайна з усіх, на яких він бував. На неї не діють звичні закони фізики. Навіть гравітація тут підвладна уяві!
  • Кожен новий рівень розкриє незвичайну історію Байт планети і її мешканців. Дізнайтеся що стало причиною загибелі цілого виду.
  • На створення Evo Explores нас надихнула чудова гра Monument Valley. Ми величезні фанати оригіналу, але любимо свою гру ще сильніше!

Evo Explores 1.2.4.1
Завантажити

Android 2.3+