Fallout 76 не вийде в Steam, але Bethesda запрошує протестувати B. E. T. A версію гри

139

Для всіх геймерів, які очікують вихід Fallout 76 на ПК у нас є дві новини, як завжди, одна хороша, інша – погана. Почнемо з хорошого: Bethesda відкрили збір заявок на тестування бета версії Fallout 76. Погана новина: продовження постапокаліптичній серії не буде випущено в Steam, а всім бажаючим спробувати новий проект Bethesda доведеться качати гру через персональний сервіс компанії Bethesda.net.

Бажання розробників проігнорувати магазин Гейба Ньювелла не здається чимось дивним. Вже відомо, що , також надійшли і творці Fortnite, вирішили розповсюджувати популярний «выживач» ексклюзивно через сайт Epic Games. Очевидно, що також як і Bethesda, вони не горять бажанням віддавати Гейбу Ньювеллу 30% з кожної реалізованої копії гри. Висловлюючись словами президента Epic Games Тіма Суїні: .

На сторінці бета версії гри Fallout 76 можна знайти ще один цікавий момент. Bethesda готова нададуть бета-тестерам повну версію ігри, включаючи всі функції, повністю відкритий для дослідження мир і сотні квестів. До того ж весь ігровий прогрес, якого досягнуто гравці, можна буде перенести фінальну версію проекту.

Тестування гри розпочнеться в жовтні цього року, якраз за місяць до офіційної дати виходу Fallout 76 – 14 листопада 2018 року.

Нова частина культової постапокаліптичній серії сфокусована на онлайні, але при бажанні гру можна пройти і самостійно. Нещодавно з’явилися перші .

Джерело: http://gyrus.org.ua/