Far Cry 5 — стала відома дата виходу фінального DLC День лютих зомбі

55

Володарів сезонного пропуску в Far Cry 5 найближчим часом чекає черговий сюрприз: на 28 запланований вихід «День лютих зомбі» — фінального доповнення для шутера у відкритому світі від Ubisoft. DLC буде розраховано на кооперативне проходження і припаде до смаку всім любителям зомбі в іграх.

Незважаючи на серйозну тему, велика кількість крові і темні декорації доповнення зовсім не налаштований налякати гравця, а навпаки – розвеселити. Розробники обіцяють у новому DLC для Far Cry 5 в пародійному тоні обіграти всі популярні кліше для ігор і фільмів у жанрі зомбі-апокаліпсису. Та й, чесно кажучи, гравцеві навіть не доведеться вбивати реальних зомбі – він стане учасником зйомок нового фільму жахів, а всі прогнилі мерці – не більш ніж актори.

Сюжету в DLC теж знайшлося місце: доповнення перекаже на новий лад знайому історію «Ромео і Джульєтти», ось тільки Ромео за задумом Ubisoft – це величезна, зіткану з частин інших монстрів чудовисько. У доповненні «День лютих зомбі» гравців чекає кілька сценаріїв, з різними сюжетними цілями і геймплейний особливостями.

Дізнатися детальніше у двох інших доповнення ви можете в .

Джерело: http://softik.net.ua/