Fear the Wolves — нову гру від творців STALKER цим літом можна буде скачати в Стиме

101

Для всіх шанувальників серії STALKER є дві новини. Одна позитивна: деяка частина розробників зі студії GSC Games заснувала свою студію і вже працює над новою грою, інша, вже скоріше негативна: ця гра називається Fear the Wolves і буде багатокористувацьким аркада в популярному сьогодні жанрі «Королівської битви». Вже в цьому місяці колишні творці STALKER хотіли випустити гру в ранньому доступі Стима, але після закритого бета тестування реліз відклали на більш пізній термін.

Причиною перенесення стали не самі утішні відгуки користувачів, які встигли пограти в новий шутер. До числа недоліків Fear the Wolves відносять загальну «сирість» проекту. Анімація дерганная, практично неможливо ціль з-за постійних ривків камери, фізика машин залишає бажати кращого, а системні вимоги гри ставлять на коліна навіть найсучасніші на сьогоднішній день комп’ютери.

У теж час гравці відзначають, що сама концепція постапокаліптичній «Королівської битви» виглядає свіжо і помітно освіжає звичний для жанру геймплей аномаліями і динамічними вогнищами радіаційного зараження, які звужують ігрову зону. Детальніше дізнатися про гру, а також вирішити, чи гідний новий проект українських розробників покупки ви можете на офіційному сайті Fear the Wolves.

Творці гри підкреслюють, що вони уважно ставляться до кожного відгуками і намагаються зробити максимально хорошу, наскільки їм це під силу, гру. Тому ЗБТ триватиме ще протягом місяця, а до кінця літа розробники сподіваються виправити всі основні проблеми шутера і порадувати шанувальників релізом гри в Стиме.

Реліз повної версії гри очікується на всіх актуальних консолями і ПК вже в наступному році. Також нагадаємо, що на початку 2019 року очікується, яка запропонує одиночну кампанію.

Джерело: http://free-review.net.ua/