Гімнастка – Набери 10 балів! 1.0.8

94Гімнастка – Набери 10 балів! 1.0.8
Гімнастка – Набери 10 балів! 1.0.8
Гімнастка – Набери 10 балів! 1.0.8
Гімнастка – Набери 10 балів! 1.0.8
Гімнастка – Набери 10 балів! 1.0.8
Важкі години, проведені в спортзалі, нарешті окупилися – тебе взяли в олімпійську збірну країни! Це – твій шанс одягатися в неймовірно красивий гімнастичний купальник, гідно виступити і відстояти спортивну честь своєї батьківщини! Відпрацьовуй захоплюючі дух гімнастичні руху, поки не будеш точно впевнена, що готова виступати на Іграх. Терпіння і труд все перетруть! Пройди тернистий шлях на шляху до ЗОЛОТОЇ медалі! Не опускай руки і не здавайся!
if (!bw_android_old) echo(‘


ВАУ! Твоя мрія збулася! Ти нарешті-то їдеш на Олімпійські ігри, де тобі доведеться змагатися з гімнастками світового рівня, щоб завоювати золото для своєї країни. Тренуйся під наглядом відомого тренера – завдяки його наставництва багато гімнастки вже завоювали золоті медалі. Удосконалюй руху та виграй головне змагання в світі спортивної гімнастики цього року! Вдягнися в сліпучий костюм. Будь готова присвятити багато часу тренувань. Від тебе буде потрібно повна самовіддача і фантазія, адже ТИ САМА зможеш розробити програму виступу!

Особливості:
— Стань за свою країну і підніміться на верхні рядки світового рейтингу гімнасток! Золота медаль має по праву стати твоєю!
— Удосконалюй руху на різновисоких брусах та вправи на підлозі!
— Підготуйся до найголовнішого змагання в світі спортивної гімнастики разом з професійним тренером, вырастившим не одну зірку!
— Наряди – це круто, але найкрасивіші вбрання – у гімнасток! Підбери блискучий гімнастичний купальник, завдяки якому ти будеш виділятися на тлі інших спортсменок!
— Підключайте фантазію і запропонуй свої рухи для програми!
— Ти повинна виглядати як справжня гімнастка! Не забудь про макіяж, манікюр і зачіску!
— Обов’язково відвідай спортзал і приведи себе у форму перед змаганнями!

Гімнастка – Набери 10 балів! 1.0.8
Завантажити

Android 4.1+