Головні гри серпня 2018 року — Календар релізів

147

Цього літа ігрова індустрія ніби натякала особливо завзятим геймерам, що пора б погрітися в променях сонечка, скупатися на море і зловити всі теплі літні днинки. Ще б, адже придатних ігор за останні пару місяців можна на пальцях однієї руки перерахувати. Набридло це терпіти? Тоді у нас для вас виключно приємні новини: у серпні ігрова індустрія почне повільно прокидатися після літніх канікул і готує цілий шквал ігор. Про найкращі з них ми розповімо в нашій добірці головних ігор серпня 2018 року.

This is the Police 2

Дата виходу: 2 серпня

Оригінальний This is The Police став одним з головних сюрпризів 2016 року. На перший погляд непримітна інді-виріб на перевірку виявилася захоплюючим нуарным детективом, де гравець повинен був на власному досвіді відчути, як це бути шефом поліції в корумпованому і повному розпусти місті. Умовно гру можна було поділити на дві секції: короткі, немов зійшли зі сторінок коміксу сюжетні замальовки і менеджмент поліцейської дільниці.

Так чим же здивує This is the Police 2? В першу чергу, розробники хочуть істотно розширити набір доступних функцій та більш достовірно передати нелегкий побут начальника поліцейського відділу. Ще одним нововведенням в грі This is the Police 2 стануть покрокові тактичні бої, найбільше нагадують серію XCOM. І найприємніша новина: розробникам сподобалося, як добре прийняли геймери сюжетну кампанію, і в новій грі готуються приділити сюжетного аспекту набагато більше уваги.

We Happy Few

Дата виходу: 10 серпня

Такою незвичайною грою липня стане загадковий пригодницький проект We Happy Few. Розробники, мабуть, втомилися від потоку однотипних survival ігор і готують, мабуть, саму оригінальну гру за весь час існування жанру. We Happy Few не обмежує себе строгими рамками і вміло поєднує квест, пригодницьку гру, щіпку RPG і поливає вийшло блюдо рясним шаром з елементів виживання, щоб життя медом не здавалося.

Зав’язка історії і сам сеттінг теж викликає інтерес: головному героєві належить вибратися з готичного містечка Веллінгтон-Уелс, жителі якого живуть в утопичном раю і приймають спеціальні таблетки, щоб перебувати в стані постійного щастя й не помічати похмуру дійсність. І самий цікавий аспект We Happy Few – процедурно генерується світ. Сподіваємося лише, що досліджувати його буде цікавіше, ніж оний з No man’s Sky.

We Happy Few. Главные игры августа 2018 года

The Walking Dead: The Final Season

Дата виходу: 14 серпня

Фінальна глава з життя професійної м’ясорубки для різання зомбі, а заодно і просто милої дівчинки по імені Клементина, стартує вже найближчим часом. Подробиці сюжету замовчуються, але знаючи наскільки сильно Telltale люблять вичавлювати з гравця сльозинки, можна з більшою часткою ймовірності очікувати смерть Клементини.

Але не будемо про сумне, адже найбільший інтерес представляють нововведення, які обіцяють розробники The Walking Dead: The Final Season. Ігри Telltale тільки ледачий вже не критикує за бюджетність, незграбну анімацію і примитиынй ігровий процес, але все має змінитися з виходом останнього сезону «Ходячих». Наприклад, творці гри нарешті перейдуть на новий движок, помітно підкрутять анімацію, додадуть вільну камеру і дозволять нарізати живу мертвечину в новій бойовій системі, яка замінить докучливі QTE.

The Walking Dead The Final Season. Главные игры августа 2018 года

Deaths Gambit

Дата виходу: 14 серпня

Пройшли всі релізи з , скучили за челенджу і відчуваєте, що ще залишилося в запасі кілька нервових клітин? У такому випадку вам точно по одному шляху з посланцем Смерті, який з боєм прорветься через полчища безсмертних демонів в грі Deaths Gambit. Порівняння з хардкорного серією Міядзакі зовсім неспроста: очевидно, автори гри щосили надихалися «Темними душами», що виражається як у підході до геймплею, так і в естетиці світу Сирадон.

Похмурий і гнітючий фентезійний світ Deaths Gambit немов ілюструє, якими могли вийти гри From Software, якщо б вийшли на зорі 90-х років. Звичайно, піксельна 2D графіка не хапає зірок з неба, але хіба це завадить передати ті страждання і напружене відчуття постійної небезпеки, якими так сильно славився Dark Souls? Окрему увагу розробники обіцяють приділити босам і ці закуті в броню хлопці намагатимуться зробити все, щоб гравець частіше бачив вивіску «Game Over».

Deaths Gambit. Главные игры августа 2018 года

World of Warcraft Battle for Azeroth

Дата виходу: 14 серпня

Все нове – це добре забуте старе. Здається, Blizzard теж згодні з цим афоризмом, тому в чергове доповнення для безсмертного World of Warcraft вирішили повернутися до класичної теми протистояння орди і альянсу. Є як звичні нововведення, начебто нових рас, знову піднятий максимальний левел-кап і тепер вже до 120 рівня, трохи оновлена система рейдів, так і більш цікаві моменти.

Так як весь Азерот стає епіцентром кривавого протистояння, розробники вирішили прибрати розподіл серверів на PVP і PVE. Тепер небезпека може підстерігати за кожним кутом, і найголовніша з них – інші гравці. Ще одним досить цікавим нововведенням будуть захоплення фортів і подорожі на інші острови, де головний бос, керований самонавчальним ІІ, здатний аналізувати тактику гравця і на підставі отриманих даних коригувати стратегію бою.

World of Warcraft Battle for Azeroth. Главные игры августа 2018 года

Graveyard Keeper

Дата виходу: 15 серпня

Коли, здавалося б, розробники ігор перепробували всі можливі ідеї для симуляторів, на сцену виходить Graveyard Keeper, який пропонує унікальну можливість стати керуючим кладовища і побудувати бізнес, буквально, на чужих кістках. Цвинтарний бізнес, до речі, змусить гравця забруднити руки. Та ні, мається на увазі не власноручне риття могил (хоча і ця опція включена в гру), а необхідність приймати суперечливі рішення, заради збільшення кол-ва нових, кхм, клієнтів.

Чим більше мерців в місті і нових могил на кладовищі – тим більше прибуток, все просто. Тому розробники пропонують, наприклад, вкладатися в публічні страти відьом або доводити людей до інфаркту кладбищенскими примарами. Також не варто забувати, що новий покійний може стати цінним ресурсом, а його м’ясо дозволять використовувати для хот-догів. Нещадна машина капіталізму у всій красі.

Graveyard Keeper. Главные игры августа 2018 года

Strange Brigade

Дата виходу: 28 серпня

Сама назва гри відмінно передають її суть: ми граємо за одного з чотирьох дослідників древнього Єгипту. Квартет сміливих мандрівників становить харизматична дама-інженер, учений-історик, відмінно розбирається у всіх видах зброї, войовниця з африканського племені і вольовий лідер. Головна мета – пробираючись через полчища міфічних створінь і мумій до найближчого схрону.

Звичайно, Strange Brigade викликає прямі асоціації з Left 4 Dead, але це лише при поверхневому погляді. Тут кожен персонаж відрізняється не тільки скіном, але також і набором навичок, амуніції і способами розправи над ворогами. Окремої вишенькою на торті буде гумор. У розробників немає бажання конкурувати з похмурим , їм більше до душі розвеселі авантюристські пригоди в дусі Індіани Джонса.

Strange Brigade. Главные игры августа 2018 года

The Universim

Дата виходу: 28 серпня

Наступна очікувана гра липня відродить давно забутий жанр симулятора Бога. Можна згадати, як роботи Пітера Мулинье на цьому терені, так і більш актуальний Spore від Сіда Мейєра. Від обох ігор The Universim взяв безліч геймплейних елементів. Суть нової гри проста: вам потрібно очолити цивілізацію потішних істот нагетсів і привести їх з кам’яного століття в новітню, космічну еру.

Наггетсом вкрай не щастить у цьому житті: їх маленька планетка то і справа стає центром самих різних природних катаклізмів і тільки божественна рука гравця допоможе їм вижити в цьому жорстокому світі. В цілому, симулятор Бога знаходиться в розробці більше 4 років і виглядає вкрай цікавим розвагою. Єдиний недолік – кромішні баги, про яких можна прочитати на сторінці The Universum в Steam. Залишається сподіватися, що розробникам вистачить часу, що виправити всі очевидні технічні косяки гри.

The Universim. Главные игры августа 2018 года
Джерело: http://techiteasy.org.ua/