Google Новини 5.0.0

639

Google Новини 5.0.0
Google Новини 5.0.0
Google Новини 5.0.0
Google Новини 5.0.0
Google Новини — підберуть для вас найбільш цікаві статті та організують їх зручним чином.
if (!bw_android_old) echo(‘


Можливості Google Новин:

  • Зведення новин. Неможливо постійно бути в курсі всього, що вас цікавить, але зведення допоможе відстежувати важливі новини. Зведення постійно оновлюється. Вона складається з п’яти актуальних для місцевих і міжнародних поЕкшн .
  • Погляд з різних сторін. Натиснувши одну кнопку, ви зможете дізнатися про конкретну всі новини. У Google Новинах ви знайдете зручно організовані посилання на всі статті про неї. А ще – висвітлення різних точок зору, хронологію основних поЕкшн , що часто задаються питання, інформацію про основних Екшн ових осіб і багато іншого.
  • Джерела, яким можна довіряти. Читайте якісний контент від авторитетних видань і відкривайте для себе нові джерела інформації.
  • Рекомендовані новини. Ви завжди будете в курсі важливих поЕкшн зі світу спорту, політики, бізнесу, технологій і навіть погоди.
  • Передплата через Google. Ми віримо в якісну журналістику, за яку не шкода заплатити. Тому ви можете підписатися на улюблені газети і журнали. Це дуже просто – досить натиснути одну кнопку.

Google Новини 5.0.0
Завантажити

Android 4.4+