HERE WeGo 2.0.12200

71

HERE WeGo 2.0.12200
HERE WeGo 2.0.12200
HERE WeGo 2.0.12200
HERE WeGo 2.0.12200
HERE WeGo 2.0.12200
Nokia HERE — карти, які допоможуть знайти шлях до місця призначення, де б ви не знаходилися. Можна досліджувати навколишній світ, розвідувати нові місця, не боячись при цьому загубитися. З Here ви можете твердо стояти на землі, знаючи, в якому напрямку рухатися далі. З HERE ви можете подорожувати по всьому світу, прокладати власні маршрути і відшукувати потрібні місця навіть без підключення до Інтернету. Просто скачайте карти і зберегти їх на своєму телефоні або планшеті. Ви зможете повноцінно працювати з ними в автономному режимі, де б ви не знаходилися. Додаток HERE допоможе знайти те, що вам потрібно. Подивіться, де знаходяться найближчі до вас ресторани і магазини. Помінялися плани? Домовтеся про зустріч з друзями і відправте їм відомості про своє місцезнаходження за допомогою функції Glympse. Готуючись до подорожі, відзначайте на карті місця, які хочете відвідати за прибуття. Тут також можна переглянути оцінки та огляди з порталів Trip Advisor, Lonely Planet та інших. Куди б ви не відправилися на автомобілі, поетапні голосові підказки завжди доступні. Відомості про ситуацію на дорогах і рух громадського транспорту в режимі реального часу допоможуть знайти найкоротший шлях.
if (!bw_android_old) echo(‘


Дослідіть світ по-новому:

  • Не втрачайте орієнтиру: голосові підказки на кожному етапі поїздки або прогулянки доступні, навіть якщо ви не підключені до Інтернету.
  • Використовуйте карти, доступні в будь-якому режимі: інтерактивні карти для більш ніж 100 країн, які можна завантажити, зберегти і використовувати, коли ви не в мережі.
  • Вибирайте найкоротший шлях: відомості про рух громадського транспорту — карти, маршрути та інше — для більш ніж 800 міст і 40 країн.
  • Об’їжджайте пробки: відомості про ситуацію на дорогах і ремонтних роботах в режимі реального часу для більш ніж 40 країн.
  • Плануйте поїздки завчасно: відзначайте на карті місця, які хочете відвідати під час подорожі.
  • Зустрічатися з друзями ще простіше: за допомогою функції Glympse можна повідомити їм про своє місцезнаходження і часу прибуття на місце зустрічі в текстовому або електронному повідомленні.

Редакційний огляд бета-версії Nokia HERE Maps для Android можна прочитати тут.

HERE WeGo 2.0.12200
Завантажити

Android 4.1+