Ігри 2018 року, які підготують вас до кінця світу

89

Від Death Stranding до Fallout 76, у статті зібрано 10 майбутніх ігор, які допоможуть підготуватися до апокаліпсису.

Причини, по яким тема апокаліпсису настільки популярна і не вичерпала себе в комп’ютерних іграх на протязі довгого часу:

– це джерело розради у застережливих розповідях про похмуре майбутнє, яке чекає нас попереду;

– у темні часи виникають справжні герої, історії про яких можна придумувати нескінченно;

– гравцям подобається блукати по пустелях в пошуках мутованих тварин і боротися з ними.

Незалежно від причини, «ловіть» інформацію про 10 майбутніх іграх, які допоможуть підготуватися до кінця світу.

Fallout 76

Символічно, що список починаємо саме з цієї гри, так як вона справді яскраво і достовірно відображає розглянуту проблему. У всесвіті Bethesda ми завжди ходили по пустках «поодинці», а листопадовий Fallout 76 зробить цей процес більш цікавим і привнесе в гру багатокористувацький режим.

Такі заняття, як зачистка пустки з приятелями, створення тимчасових притулків, а також запуск ядерних боєголовок, виглядають приголомшливо. Головне в цьому всьому, щоб нововведення не відлякали старих прискіпливих фанатів серії.

The Last Of Us: Part 2 (Одні З Нас: Частина 2)

Трейлер, який брав участь у E3 2018, продемонстрував нам зародження цікавої постапокаліптичній історії. Спостерігаючи за Еллі, яка визначає для себе якусь подобу моральності, щастя і кохання в напівзруйнованому світі, гравці повністю занурюються в ту атмосферу і співпереживають головної героїні.

Але є і друга сторона медалі: попереду важкі випробування і кров, яку доведеться пролити для досягнення поставленого завдання. Дата виходу Last Of Us 2 не визначено.

Невідомо, скільки часу знадобиться Naughty Dog для випуску цього сиквела, однак ми сподіваємося, що анонс не змусить себе довго чекати.

Death Stranding

Кодзіма — геній! А генії роблять тільки геніальні гри. І так, ми теж не розуміємо про що взагалі гра.

Щодо цієї гри сказати що-небудь досить складно. Насправді ми не зовсім впевнені, про що, чорт візьми, Death Stranding від Хідео Кодзимы. Однак по тому, як Норман Рідус перевозить дитину-месію з безплідним ландшафтів, можна зробити висновок: з миром сталося щось дивне.

Зіставте це з невидимим Ктулху, з’явилися, мабуть, після потужного атомного вибуху, і будьте впевнені, що ця гра пов’язана з апокаліпсисом.

Resident Evil 2

За те, що у нас відсутня недолік в іграх, присвячених зомбі-апокаліпсису, варто подякувати серію Resident Evil. Саме тому ми так прагнемо знову опинитися в місці під назвою «Raccoon City». На щастя, розробники анонсували ремейк Resident Evil 2.

Перші 20 хвилин гри демонструють жахливий спуск Леона Кеннеді в пекло з неймовірним освітленням, мізерним кількістю боєприпасів і одними з найбільш жахливих зомбі, яких ми коли-небудь бачили в іграх.

Shadow of the Tomb Raider

У той час як багато гри з цього списку зосереджені на безладних мандрах зомбі, проект Shadow of the Tomb Raider розглядає «міфологічний» апокаліпсис.

У третій частині Скрині доведеться мати справу з непрохідними джунглями, моторошними гробницями, військовими, так і норовящими вбити головну героїню, а також «насувається апокаліпсисом майя».

Rage 2

До витоку, що відбулася перед початком Е3, ніхто з нас і припустити не міг, що анонс Rage 2 відбудеться. Незважаючи на це, Bethesda робить великі ставки на гру, спрямувавши всі сили id Software і Avalanche Studios на розробку.

На відміну від деяких більш похмурих ігор даного списку, «версія» апокаліпсису Rage 2 більше схожа на суміш Mad Max: Fury Road, Borderlands і The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert.

OVERKILL’s The Walking Dead

Гра виглядає трохи інакше, ніж те, у що ми звикли грати від Telltale Games. Швидше за все, вийде щось схоже на Left 4 Dead, так як до розробки прикладають зусилля люди, які активно працювали над Payday.

The Division 2

Похмуре уявлення Ubisoft про світі, перетвореному в «пекло», цього разу має відношення до Вашингтону, округ Колумбія. Як і в деяких з вищезазначених ігор, взаємодія з друзями тут має визначальне значення для того, щоб вижити в постапокаліптичному хаосі і допомогти відновити порядок в країні.

Wasteland 3: In Development on Fig

Wasteland 2 – одна з наших найулюбленіших ігор жанру RPG, і продовження, схоже, має всі шанси повторити успіх 2014 року. Розробляється проект досяг великих успіхів на «Kickstarter», досягнувши мети фінансування усього за три дні.

Цей сіквел обіцяє високий рівень тактичного бою, а також свободу гравців.

Days Gone

Нарешті, у нас є Days Gone, довгоочікувана гра про виживання в зомбі-апокаліпсисі від Sony Bend Studios. Унікальна обстановка Тихоокеанського Північно-Заходу в поєднанні з величезною кількістю «фріків», присутніх в грі, нас зацікавила, проте у проекту буде серйозна конкуренція в день виходу гри, 22 лютого 2019 року. Тоді ж з’являться Metro Exodus і Anthem.

Джерело: http://haker.in.ua/