Как выбрать жд билеты


Как выбрать жд билеты
Поїзд Автобус Літак Спорт Заходи Кіно.
Також хочемо вам порекомендувати жд білети
Для пошуку маршруту, введіть необхідні дані в віджет або виберіть з блоку популярних напрямків і зазначте дату. При введенні назви станції вам буде запропонований список, для швидкого і зручного вибору. Показати весь текст Сховати текст. Загальні питання Вартість квитка Електронний квиток Код замовлення Квиток для дитини Гарантоване повернення Повернення квитків Загальні питання Які є види інтернет- квитків. • електронний квиток; • квиток із кодом замовлення. Код замовлення треба обміняти на звичайний квиток в автоматизованій (наявність комп’ ютерного обладнання) касі вокзалу не пізніше ніж за годину до відправлення поїзда. За який час до відправлення поїзда я можу придбати квиток. Як роздрукувати квиток на поїзд.
Приват24), роздрукувати квиток можливо одним з найбільш зручних способів: 1. ua в правому верхньому кутку розділ Архів квитків — Перегляд — Роздрукувати3. Банка є два способи друку квитків: 3. 1 здійснити авторизацію за допомогою карти або телефона, обрати розділ Квитки — Архів квитків на поїзд — Роздрукувати3. 2 без авторизації в терміналі самообслуговування на головному екрані вибрати меню Роздрукувати квитанцію і вказати код квитанції з Архіву квитків або повідомлення (Наприклад, код квитанції має наступний вид » Цей квиток можна роздрукувати в терміналі Приват.  З електронної пошти, вказанної під час оформлення квитка ( у разі необхідності квиток можливо надіслати повторно на еmail). Електронні квитки (квитки з QR кодом) не обов’ язково друкувати. Достатньо показати QR код на екрані Вашого смартфону.
Розділ Транспорт — Поїзд — Архів квитків на поїзд (в правому верхньому кутку) — натисніть на знак QR код- Розділ в Архіві з’ являється через 30 хвилин з моменту оплати квитка та зникає, якщо до відправлення поїзда залишилося менше 3 годин. У цьому випадку повернення квитка можливо здійснити в касі залізничного вокзалу.
Квитки, придбані клієнтом за готівку (в відділенні або в терміналі самообслуговування), можна повернути тільки в касі вокзалу (повернення здійснюється в касі відразу готівкою). Увага: якщо квиток був роздрукований в касі вокзалу (тобто Ви отримали оригінальний квиток від УЗ в обмін на електронний квиток або код замовлення), такі квитки не можуть бути повернуті віддалено. Вам необхідно звернутися в касу залізничного вокзалу.
Помилка при завантаженні віджета.