Kaspersky Who Calls 1.2.1.241

97

Kaspersky Who Calls 1.2.1.241
Kaspersky Who Calls 1.2.1.241
Kaspersky Who Calls 1.2.1.241
Kaspersky Who Calls 1.2.1.241
Who Calls – це безкоштовний автоматичний визначник номера, який перевіряє всі вхідні дзвінки з невідомих номерів, щоб ви точно знали, чи варто брати трубку. Ви навіть можете самостійно додавати докучливих і підозрілих особистостей в базу даних спамерів – адже безпека починається з кожного з нас.
if (!bw_android_old) echo(‘


Відомості про абонента
Автоматичний визначник номера миттєво відображає дані про вхідні або пропущені виклики з невідомого номера, в тому числі назву організації, на яку зареєстрований телефон, її категорію і репутацію номери. Визначник допоможе не упустити важливі і потрібні дзвінки в потоці інформаційного шуму і вдома, і в поїздках.

Попередження про спам і шахрайстві
Складений користувачами список спамерів захистить вас від нав’язливих продавців або шахраїв. Kaspersky Who Calls може відразу попередити вас, показавши детальну інформацію про абонента, а може автоматично заблокувати відомого спамера, щоб позбавити вас від неприємної розмови.

Блокування підозрілих викликів за вашим зверненням
Ваша допомога знадобиться для захисту суспільства від спаму і шахраїв: достатньо додати небажаний номер у списку антиспаму.

Ключові можливості:

  • Визначає невідомі номери вхідні та пропущені виклики.
  • Допомагає перевіряти невідомі телефонні номери.
  • Блокує небажані дзвінки і показує відомості про них.
  • Постійно підвищує точність визначення спаму за рахунок оновлення антиспамових баз.

Для визначення невідомих і анонімних дзвінків Kaspersky Who Calls не вимагає від вас номер телефону і список контактів: ми не завантажуємо ваші дані і не публікуємо їх.

Мітки про спам надаються тільки на підставі даних інших користувачів, їх не можна вважати вердиктом «Лабораторії Касперського».

Kaspersky Who Calls 1.2.1.241
Завантажити

Android 4.0.3+