Last Day On Earth: Survival 1.7.12

345Last Day On Earth: Survival 1.7.12
Last Day On Earth: Survival 1.7.12
Last Day On Earth: Survival 1.7.12
Last Day On Earth: Survival 1.7.12
Last Day on Earth — це безкоштовна багатокористувальницька зомбі-сурвайвал стратегія, в якій всі вижили дотримуються єдиної мети: вбивати зомбі ходячих мерців і залишатися живими настільки довго, наскільки це можливо. Тут не залишилося місця для дружби, любові і співчуття. Смертельна пандемія чуми перетворила світ в мертву зону. Ти можеш довіряти тільки собі в цьому пост-апокаліптичному світі, інфікованому ходячими мерцями і зомбі.
if (!bw_android_old) echo(‘


В 2027 році спалах невідомої вірусної інфекції знищила велику частину населення світу. Біологічна зброя, розроблений військовими, вирвалося за межі секретної лабораторії. Бурхливий вірус був названий смертельною інфекцією чуми. Тим часом пандемія нового виду чуми забрала 80% населення. Життя покидала людей, але пандемія перетворювала їх в орди неубиваемых ходячих мерців.

Але армія зомбі — не твоя головна проблема. Багато з тих, хто не був убитий смертельним вірусом чуми, спустять смертельний курок в твою спину. Приєднуйся до кланам і вбивай зомбі в клані. Ти сам обираєш свій шлях, влаштовуй рейди на межі існування зомбі в цій пост-апокаліпсис зомбі-сурвайвал стратегії. Використовуй всі можливі стратегії, щоб вижити в мертвій зоні і вбивати зомбі в цьому безкоштовному зомбі-шутер.

І запам’ятай! В цій зомбі-сурвайвал стратегії, кожне твоє рішення має значення, кожна помилка може бути фатальною — резиденція зла, чума і зло не сплять. Природа спробує прикінчити тебе так само швидко, як ходячий мрець або інший гравець. Будь обережним у виборі союзників і при вступі в клани. Сьогодні напарник врятував тебе від смерті, а завтра він може спустити смертельний курок і вистрілити в твою спину заради банки їжі і зброї.

Ласкаво просимо в справжній світ пост-апокаліпсису і виживання, насолоджуйся процесом гри у безкоштовній зомбі-сурвайвал стратегії!

Last Day On Earth: Survival 1.7.12
Завантажити

Android 4.1+