Metal Gear Solid V — Зіграйте за Молчунью у новому оновленні карт

54

Вже минуло майже три роки з моменту релізу Metal Gear Solid V, а остання частина культової серії до сі отримує безкоштовні додавання. В цей раз Konami вирішила порадувати шанувальників проекту новим іграбельним персонажем для багатокористувацького режиму MGS V і дозволили зіграти за Quiet – мовчазну і жорстоку супутницю Снейка, яка завдяки своєму поряд (а точніше – його відсутність) стала новим секс-символом ігрової індустрії.

Зіграти за Quite можна в мультиплеєрном режимі, де потрібно проникати на бази інших гравців. Безліч умінь Молчуньи, такі як надшвидка швидкість і невидимість, зробить її чудовим персонажем як для непомітного, так і відкритого нападу на базу супротивника. Також необхідно згадати, що у Quite в MGS V є ще один козир на рукаві – снайперська гвинтівка, у якої при прицілюванні практично не тремтить приціл, що дозволить їй стати відмінним знаряддям вбивства в руках досвідченого геймера.

У грі Metal Gear Solid V після оновлення розширився асортимент доступних гаджетів. Наприклад, тепер гравці можуть зібрати сильну снайперську гвинтівку Renov-Ickx і для захисту баз з’явиться можливість встановлювати стіни з енергетичними бар’єрами і генератори темної матерії, приголомшуючі і завдає величезної шкоди загонів противника.

Ще одним нововведенням стали два рівня складності для FOB-місій. І, зрозуміло, були виправлені численні баги в мультиплеєрном і одиночному режимі MGS V.

Stealth-action Metal Gear Solid V вийшов в 2015 році і отримав схвальні відгуки серед ігрової преси. Шанувальники серії навпаки зустріли гру неоднозначно і критикували її за незакінчений сюжет, повторення одних і тих же місій і відсутність запам’ятовуються босів.

До речі, боси в Metal Gear Solid дійсно були однією з відмінних фішок серії, а один з них навіть потрапив у наш .

Джерело: http://wnro.kiev.ua/