Mobile Legends 1.2.73.2761

70Mobile Legends 1.2.73.2761
Mobile Legends 1.2.73.2761
Mobile Legends 1.2.73.2761
Mobile Legends 1.2.73.2761
Mobile Legends 1.2.73.2761
Mobile Legends 1.2.73.2761
Mobile Legends — приєднуйся до своїх друзів в абсолютно новому 5v5 протистоянні Арени. Вибери своїх улюблених персонажів і створи ідеальну команду, керуючи їй твоїми власними руками! 10 секунд на підготовку, 10 хвилин на битви. Вбивай міньйонів, бий монстрів в джунглях, трощи вежі, бийся разом зі своєю командою, всі веселощі онлайн ігор на ПК тепер в твоїх руках! Нехай твій дух змагання нарешті то проявиться в повну силу! Mobile Legends – шедевр змагальних онлайн ігор 2016-го року. Розбий свого супротивника одним рухом пальця і претендуй на корону Переможця! Твій телефон жадає битв!
if (!bw_android_old) echo(‘


Особливості Mobile Legends:

 • Класичні карти MOBA, Битви 5v5
  Битви 5 на 5 в режимі реального часу проти справжнього ворога. Пройди 3 лейна, щоб взяти ворожу вежу. 4 етапу Джунглів. 18 етапів Баштової Захисту. 2 Диких Монстра. Повна репродукція класичних карт MOBA. 5 на 5, Людина проти Людини. Справжні MOBA гри тріумфально повертаються!
 • Виграй, використовуючи навички Командної Роботи і Стратегії
  Блокуй шкоди, контролюй противника і исцеляй союзників! Збери Танків, Магів, Лучників, Асасинів, Саппортов і т д, щоб закріпити свою команду або підбери собі Найціннішого Персонажа! Нові герої безперервно створюються!
 • Чесні Битви. Піклуйся про свою команду, щоб ВИГРАТИ!
  Точно так само як і в справжньому MOBA, тут немає героїв навчання або платежів для статистики. Переможці і Переможені вибираються на основі навичок і мощі в цій чесній і збалансованої платформі для змагальної гри. Грай для Перемоги, а не Плати.
 • Простий Контроль, легко освоїти З віртуальним джойстиком зліва і кнопкою навичок праворуч, 2 пальця – це все, що потрібно, щоб стати Майстром Гри! Автоблокування і відбір мети дозволить тобі зробити останній удар. Неможливо промазати! Та зручна функція натискання на предмети дозволить тобі сфокусуватися на азарті битви!
 • 10 секунд на підготовку, 10 хвилин битв
  Підготовка до Битв займає лише 10 секунд, а ось битви тривають до 10 хвилин, вирівнюючи швидке збільшення рівнів на ранньому етапі гри і приділяючи багато уваги інтенсивним битв. Менше нудного очікування і одноманітного фарма, більше хвилюють Екшн і блискучих перемог. В будь-якому місці, у будь-який момент…. Тільки візьми свій телефон, включи гру і занур себе в підкорює серце MOBA змагання.
 • Розумний комп’ютерний помічник
  У більшості онлайн ігор розрив з’єднання означає, що твоя команда буде виключена, але Mobile Legend є система повторного підключення, завдяки якій ти повернешся в битву за лічені секунди. А поки ти оффлайн, твій персонаж буде контролюватися комп’ютером, щоб уникнути битв 5 на 4.

Mobile Legends 1.2.73.2761
Завантажити

Android 4.0.3+