Найцікавіше з QuakeCon 2018: Геймплей Doom Eternal, Rage 2 і F2P версія Quake Champions

109

Виставка QuakeCon в 2018 році стала очікуваним заходом для всіх шанувальників ігор видавництва Bethesda. На жаль, і обійшли увагою, відбувшись лише короткими коментарями, приділивши особливу час ігор, що виходять в найближчі роки. У цій статті ми коротко розберемо все найцікавіше, що показали на QuakeCon 2018.

Титул головної гри виставки забирає DOOM Eternal, отримав перший геймплейний трейлер. Фанати гри 2016 року навряд чи будуть розчаровані. Це все той же «Дум», тільки тепер ще красивіше, ще швидше і кровавей. Окремо варто відзначити нову функцію інтеграції гравців в компанію інших користувачів, яка була скопійована з . Вони можуть як докучати геймерам, так і допомогти у вбивстві демонів. Засмучує хіба що мовчання з приводу дати виходу Doom Eternal.

Трохи менше уваги було приділено Rage 2 – новому шутеру від Id Software і Avalanche Студій. Новий трейлер Rage 2 демонструє все, за що гравці любили першу частину: люті і жорстокі бої, функціональну крило-палицю, поїздки по бездоріжжю в стилі фільмів «Mad Max» і все це в обрамленні величезного і насиченого фриками всіх мастей відкритого світу.

Ну і який же QuakeCon без чергових новин про Quake Champions? Крім представленого нового персонажа Death Knight розробники повідомили ще одну важливу звістку: гра нарешті переходить на free-2-play і модель вже з сьогоднішнього дня можна скачати Quake Champions абсолютно безкоштовно.

Для гравців в The Elder Scrolls Online теж є одна позитивна новина: 13 серпня виходить додаток Wolfheart, яке запропонує гравцям битися проти перевертнів.

Закінчилася конференція анонсом масштабного оновлення для The Elder Scrolls Legends – карткової гри за мотивами «Древніх Сувоїв». Апдейт запланований до випуску на осінь цього року.

Джерело: http:///