Навігатор Я йду додому 2.1.2.16

109

Навігатор Я йду додому 2.1.2.16
Навігатор Я йду додому 2.1.2.16
Навігатор Я йду додому 2.1.2.16
Навігатор Я йду додому 2.1.2.16
Навігатор «Я йду додому» — це додаток є голосовим навігатором. Додаток «Я йду додому» орієнтовано на піший туризм, тобто це навігатор для бездоріжжя. Якщо Ви боїтеся заблукати в лісі, в пустелі, на болоті – це додаток для Вас. Якщо Ви рибак, чи любите їздити по бездоріжжю на своєму квадроциклі або автомобілі – то так само додаток «Я
if (!bw_android_old) echo(‘

йду додому» допоможе Вам.

Ви просто ставите колійну точку або проходите маршрутом, за яким потрібно повернутися (як у казці «Гензель і Гретель») – додаток веде вас по зворотному маршруті або безпосередньо до колійної точці, підказуючи голосом де повернути.

У чому відмінність від автомобільних навігаторів? Дуже просто – для автомобільних навігаторів необхідна карта. В лісі ні карт, ні доріг.

Програма не використовує карти для навігації. Тільки сигнал GPS і ваші шляхові точки використовуються для прокладання маршруту. Так само Ви можете йти з будь-якою швидкістю – від цього не залежить точність вимірювань.

Чому використовуються голосові підказки? Дуже просто. Щоб Ваші руки і очі були вільні для інших потреб. Якщо дивитися на екран автомобільного навігатора – зайнята рука або обидві руки, і ви не дивіться під ноги, що важливо для бездоріжжя.

В чому відмінність від першої версії «Я йду додому»? Основна відмінність – можливість ведення зворотного маршруту, а так само точне озвучування пройденої відстані, що залишився відстані, витраченого часу, що залишився шляхи та системи «Текст в Мову».
Потрібно додатком інтернет? Немає. Для навігації інтернет не потрібен, проте він використовується для деяких другорядних функцій. Скільки можна записати маршрутів або шляхових точок? Скільки завгодно. Все залежить пам’яті Вашого пристрою.

Навігатор Я йду додому 2.1.2.16
Завантажити

Android 4.0.3+