New Age RPG 4.3.0

358New Age RPG 4.3.0
New Age RPG 4.3.0
New Age RPG 4.3.0
New Age RPG 4.3.0
New Age RPG 4.3.0
New Age RPG 4.3.0
New Age RPG – це атмосферна багатокористувальницька онлайн-RPG з елементами тактики. Дія гри відбувається в світі, де вміння приймати стратегічно вивірені рішення визначає вашу успішність.
if (!bw_android_old) echo(‘


Історія розгортається в красивому казковому світі Аквиллион. Давним-давно ці землі потряс великий катаклізм, що розколов світ на кілька материків і породив чимало небезпечних чудовиськ. Роками кращі бійці стримували їхній натиск, наполегливо відточуючи свою майстерність володіння різноманітною зброєю ближнього і далекого бою, а також практикуючи мистецтво магії.

Але зараз Аквиллион опинився в серйозній небезпеці, і вам, разом з тисячами інших гравців, належить брати участь в сухопутних і морських баталіях, багатоденних захоплюючі пригоди, власними руками творячи долю вашого нового світу.

Особливості гри:

  • Десятки різноманітних персонажів різних класів з унікальним набором навичок, зброї і екіпіровки.
  • Гра на PvP-арені проти одного або декількох гравців. Постав трепку противникам!
  • Важко боротися самотужки? Ви завжди можете об’єднатися з іншими гравцями команди, вступити в клан, або навіть створити свій власний.
  • Кілька тисяч різноманітних типів озброєння і обмундирування, починаючи від саморобного меча і до таких шедеврів, як міфічна полум’яніючу зброю.
  • Повний контроль над своїм персонажем в бою. Жодних автобоев – тільки ви визначаєте, як саме буде діяти ваш герой, які навички він застосує в бою, і яка магія вразить ваших ворогів.
  • Діалогова система в квестах. Дозволяє пройти деякі з них без битв. Один гравець вибере шлях «Убий» і буде проламуватися через противника, інший – шлях «Умов» і, можливо просто підкупить уб’ю, третій – «Вкради» і обійде противника, проникнувши в потрібну точку.
  • Поле бою і перешкоди на ньому. Наприклад, непрохідні ділянки. Різні інтерактивні об’єкти, що впливають на оточуючих персонажів, а також створення перешкод самими гравцями.
  • По мірі того, як ваш персонаж буде вивчати новий світ, будуть рости його слава і доблесть, а вам відкриються нові можливості.

Для створення особливого озброєння та обладунків вам знадобляться унікальні ресурси, стати володарем яких можуть лише кращі представники обраних професій.

Тільки членам клану відкриється вся багатогранність політичних інтриг і масових битв, таких як штурми замків і шахт, що приносять їх власникам цінні ресурси і славу на теренах Аквиллиона.

Ви отримаєте можливість приєднатися до одного з альянсів, у кожного з яких існує своя унікальна філософія і стратегія розвитку. Якщо ж ви відчуваєте в собі задатки лідера, ви можете заснувати свій власний альянс, заявивши про себе на весь світ і досягти повного домінування, підкоривши як бойові клани, так і торгові гільдії.

New Age RPG 4.3.0New Age RPG 4.3.0
Завантажити

Android 4.4+