Новий трейлер Forza Horizon 4 демонструє основні нововведення гоночної аркади

86

Серія Forza Horizon повертається, щоб знову підняти планку якості для жанру аркадних гонок. А для усіх, хто ще сумнівається в покупці Forza Horizon 4, розробники випустили новий трейлер, що демонструє особливості гри, які чекають геймерів в 4 частині популярної гоночної серії.

Новий трейлер Forza Horizon 4 показує основне нововведення – зміну сезонів. Як і годиться, весна буде змінюватися влітку, потім дощової осені і засніженій взимку. Причому кожна пора року вплине не просто декорації, але й ускладнить проходження трас. Наприклад, під час снігу або дощу зменшиться огляд з кабіни, а машини будуть мати гірше зчеплення з дорогою, тому при їзді доведеться грамотно чергувати натискання на педаль газу і гальма.

Інше нововведення Forza Horizon 4 – можливість знаходження на одному сервері до 72 гравців, що зможе перетворити гру в якусь подобу MMO і стати тією гонкою, які багато геймери очікували побачити в . Якщо конкурувати з іншими гравцями немає бажання, то ніхто не завадить позмагатися в мистецтві водіння з ботами або примарами інших гравців.

І це ми ще не розповіли про древо навичок для кожної окремої машини, можливість облаштовувати своє житло як в Test Driver Unlimited 2, щоденні евенти Showcase, гонки на суднах, обладнаних повітряною подушкою, і багато іншого. По всій видимості, Forza Horizon 4 мітить на місце короля гоночних ігор, що загалом-то й не дивно, адже минулої частина в серії ми поставили на перше місце в .

Вихід Forza Horizon 4 очікується 2 жовтня ексклюзивно для консолі Xbox One і комп’ютерів на Windows 10.

Джерело: http://download.openlib.org.ua/