Офіційно: Android версія гри Fortnite не зявиться в Google Play

6

Мультіплєєрний хіт Fortnite від Epic Games продовжує завойовувати прихильників на нових ігрових платформах. Слідом за випуском «королівської битви» на пристроях компанії Apple, Fortnite готується до релізу на гаджети з операційною системою Android. Ось тільки генеральний директор Epic Games Тім Суїні поспішив попередити геймерів, що очікуваний бойовик буде поширюватися через власний сайт розробників, тому його не варто очікувати в Google Play.

Причина такого рішення тривіальна: гроші, гроші і ще раз гроші. Тім Суїні вкрай не задоволений 30%-ою комісією, яку беруть засновники платформи за будь-які дії геймерів з грою, будь то купівля повної версії проекту або мікротранзакції. І якщо у випадку з пристроями Apple у розробників не було вибору і їм довелося поширювати свою гру через App Store, то при релізі Fortnite на Android подібних проблем не було. Хіба що користувачам, які хочуть завантажити Fortnite, доведеться розбиратися в специфіці установки apk-файлів.

Ген. директор Epic Games визнає, що засновники ігрових платформ повинні отримувати комісію за продаж ігор, але не більше 6% на мобільних пристроях або 10% в Steam, а поточні 30% — це справжній грабіж і абсолютно нелогічне явище. В якості позитивного прикладу Тім Суїні привів банківську систему Visa, яка отримує не більше 5% комісії від транзакцій користувачів.

У теж час, він не має нічого проти 30% комісії на ігрових консолях, на зразок Xbox One і PlayStation 4. Тім Суїні і його компанія Epic Games 10 років тому активно співпрацювали з Microsoft, тому добре знають про витрати консольних платформодержателей на проектування, маркетинг та продажу приставок, що поширюються за ціною нижче собівартості.

Творець гри Fortnite вже назвав свої дії «цифровою революцією» і пропонує іншим розробникам відеоігор послідувати його прикладу і бойкотувати жадібні до легкого прибутку ігрові магазини.

Fortnite став головним хітом минулого року і зайняв першу сходинку серед . А якщо ви ще не вирішили, чи варто витрачати час на нове творіння Epic Games, то пропонуємо ознайомитися з нашою статтею, де ми розглядаємо .

Джерело: http://softkb.com.ua/