Офіційно: Android версія гри Fortnite не зявиться в Google Play

59

Мультіплєєрний хіт Fortnite від Epic Games продовжує завойовувати прихильників на нових ігрових платформах. Слідом за випуском «королівської битви» на пристроях компанії Apple, Fortnite готується до релізу на гаджети з операційною системою Android. Ось тільки генеральний директор Epic Games Тім Суїні поспішив попередити геймерів, що очікуваний бойовик буде поширюватися через власний сайт розробників, тому його не варто очікувати в Google Play.

Причина такого рішення тривіальна: гроші, гроші і ще раз гроші. Тім Суїні вкрай не задоволений 30%-ою комісією, яку беруть засновники платформи за будь-які дії геймерів з грою, будь то купівля повної версії проекту або мікротранзакції. І якщо у випадку з пристроями Apple у розробників не було вибору і їм довелося поширювати свою гру через App Store, то при релізі Fortnite на Android подібних проблем не було. Хіба що користувачам, які хочуть завантажити Fortnite, доведеться розбиратися в специфіці установки apk-файлів.

Ген. директор Epic Games визнає, що засновники ігрових платформ повинні отримувати комісію за продаж ігор, але не більше 6% на мобільних пристроях або 10% в Steam, а поточні 30% — це справжній грабіж і абсолютно нелогічне явище. В якості позитивного прикладу Тім Суїні привів банківську систему Visa, яка отримує не більше 5% комісії від транзакцій користувачів.

У теж час, він не має нічого проти 30% комісії на ігрових консолях, на зразок Xbox One і PlayStation 4. Тім Суїні і його компанія Epic Games 10 років тому активно співпрацювали з Microsoft, тому добре знають про витрати консольних платформодержателей на проектування, маркетинг та продажу приставок, що поширюються за ціною нижче собівартості.

Творець гри Fortnite вже назвав свої дії «цифровою революцією» і пропонує іншим розробникам відеоігор послідувати його прикладу і бойкотувати жадібні до легкого прибутку ігрові магазини.

Fortnite став головним хітом минулого року і зайняв першу сходинку серед . А якщо ви ще не вирішили, чи варто витрачати час на нове творіння Epic Games, то пропонуємо ознайомитися з нашою статтею, де ми розглядаємо .

Джерело: http://softkb.com.ua/