Перший погляд на Red Dead Redemption 2: Чого чекати від головної ігри 2018 року

149

Rockstar вже неодноразово підтверджувала свій «зоряний статус» в ігровій індустрії, випускаючи першокласні проекти, які змітали геймерами з полиць магазинів як гарячі пиріжки. Слава Rockstar розрослася до таких масштабів, що до дати виходу Red Dead Redemption 2 залишаються лічені місяці, а ми бачили всього лише 3 коротких трейлера і пачку скріншотів. Але при цьому не сумніваємося, що новий проект «Рокзвезд» стане головним ігровим релізом цього року.

Ми вирішили зібрати всю відому інформацію про Red Dead redemption 2 і розповісти, чому в цей раз нас готуються здивувати Rockstar у своїй новій грі, яку, на хвилиночку, розробляють вже довгих 8 років.

Назад у минуле

Наявність цифри «2» в підзаголовку може трохи здивувати. Адже судячи за наявними даними, Red Dead redemption 2 не буде продовжувати сюжетну лінію оригінальної гри, а перенесе гравців в 1899 рік, за 12 років до подій Red Dead Redemption. І цей крок здається найбільш логічним, так як перша частина вже відбувалася в епоху заходу вестернів. Дикі прерії обростали лініями електропередач, а авантюристи поспішали пересісти з вірних коней на перші автомобілі.

Індустріалізація вбивала романтику дикого заходу і останні ставали бандити наживкою для федеральних військ, вирішили взяти пустельні землі під свій контроль. Та й потім, RDR закінчився на сумній ноті і практично всі ігрові персонажі вирушили до праотців, залишивши свої тіла на корм стерв’ятникам. В таких умовах було б складно створити продовження, яке до того ж відповідало жанру «вестерн».

Тому Rockstar мудро вчинили, коли в сіквелі вирішили розповісти історію ще молодого Джона Марстона, а заодно і «Банди голландця», членів якої ми винищували в попередній грі.

Останні (анти)герої дикого заходу

Тепер варто детальніше зупинитися на сюжеті Red Dead Redemption 2. На поточний момент подробиць мінімум, але точно відомо, що головним героєм буде якийсь Артур Морган. На відміну від того ж Джона Марстона, який намагався забути своє бандитське минуле, Артур зовсім інший. Він жадібний, жорстокий, прагне до грошової наживи і готовий піти на все заради власних інтересів. Загалом, справжній покидьок.

Завдяки своїй завзятості та жорстокого вподоби Артур став одним з головних членів банди Датча, що іменується також «Голландцем». Злочинне угруповання наводить страх на дрібні поселення провінційної Північної Америки, але після невдалого пограбування ледве переносить ноги і ховається в непрохідних лісах від всюдисущих поліцейських і федеральних військ. Похідний табір стає новим домом для банди і заодно головним джерелом сюжетних і другорядних квестів.

Red Dead Redemption 2

Відразу обмовимося, що «Рокзвезды» підтвердили наявність тільки одного іграбельного героя, що виглядає дещо дивно на фоні GTA V, де трійка протагоністів відмінно себе зарекомендувала як в сюжетному, так і в геймплейном плані. Тому не можна повністю виключати можливість, що в деяких сюжетних завданнях ми зможемо керувати і іншими героями банди Датча, можливо навіть самим Джоном Марстоном.

Мерзенна сімка

Головним нововведенням Red Dead Redemption 2 стане згаданий вище табір, де розташувалися 7 членів банди «Голландця». Вони не будуть мовчазними NPC і кожному з них відводиться своя роль в сюжеті, який, до речі, буде нелінійним. Зрозуміло, в помірних межах. Товариші по банді завжди готові звернутися до Артура з кількома проханнями і якщо їх ігнорувати, то цілком можна зіпсувати стосунки з товаришами.

Вічно сидіти в таборі вони не збираються і готові запропонувати руку допомоги і вірний кольт для виконання квесту. Тут можна провести аналогію з пограбуваннями з GTA V, в Red Dead Redemption 2 ви також зможете вибрати напарників, з якими будете штурмувати диліжанси, грабувати банки і займатися іншими звичними для дикого заходу речами.

Щоб зробити Артура Моргана більш живим персонажем, з яким зможе себе асоціювати гравець, Rockstar ввели діалогову систему. Так, як у справжніх RPG ви зможете вибирати варіанти відповідей, що вплине на ваше ставлення з однопартійцями, а також дозволить самостійно визначити спосіб проходження завдання. Діалоги також можна вести і з багатьма другорядними NPC, які RDR 2 ведуть насичене життя і мають свій розпорядок дня.

Red Dead Redemption 2

Якщо ви раптом занудьгуєте за новим пригодам, то немає потреби самостійно досліджувати світ гри Red Dead Redemption 2, щоб знайти нові проблеми на свою п’яту точку. Досить просто повернутися в табір і товариші з радістю відрапортують про те, що сталося у вашу відсутність і підкинуть пару прохань. Але не варто боятися, ніби клопоти з табором будуть обов’язковими, ви можете проігнорувати будь-які прохання. Ось тільки ми не здивуємося, якщо в такому разі Артур зустріне фінал гри десь у канаві, та ще й з ножем у спині, дбайливо залишеним одним з головорізів Датча.

Зразковий відкритий світ

Rockstar зарекомендували себе як майстра open-world проектів, в яких завжди можна знайти заняття по душі. У новій грі розробники хочуть стрибнути вище своєї голови і перевершити GTA V. Для початку варто сказати, що сумарна площа ігрового світу буде найбільша серед усіх інших проектів Rockstar. Вже кілька кадрів з трейлерів Red Dead Redemption 2 достатньо для того, щоб із захопленням передчувати пригоди, які обіцяє нам новий вестерн Rockstar.

Red Dead Redemption 2

А буде чим зайнятися. Наприклад, ви знову зможете відправитися на пошуки запеклих головорізів і принести за жменьку дзвінких монет їх тушки федералам. Нікуди не дінуться випадкові події та зустрічі з незнайомцями, які урізноманітнюють геймплей і не дадуть гравцеві нудьгувати навіть в самих диких просторах Луїзіани. На крайній випадок будуть DLC з новими квестами, тільки варто врахувати, що частина з них деякий час буде экслюзивна для PS4 версій Red Dead Redemption 2.

Окрему увагу в грі було приділено полюванні. Але без проблем винищити представників північноамериканської іхтіофауни не вийде. Багато тварин надто полохливі, а деякі, як наприклад ведмеді, страшенно небезпечні. Доведеться вистежувати дичину по слідах, безшумно крастися і стріляти по вразливих місцях з лука. Звичайно, ви можете перетворити тушку в решето, розстрілявши бідна тварина з кольта, але варто врахувати, що чим більше зіпсовано шкура тварини, тим менше дадуть за неї грошей.

Red Dead Redemption 2

Але тварини в грі можуть бути не тільки цінним лутом, але також і вірними товаришами. У перших попередніх оглядах Red Dead Redemption 2 повідомлялося, що кінь буде чимось більшим, ніж просто транспортним засобам. «Плітку» можна і потрібно дресирувати, доглядати за нею і купувати нову одежину. Але варто врахувати, що після смерті конячка магічним чином не воскресне і доведеться шукати нового чотирилапого товариша.

Кінь також буде готова виконати роль переносного скрині, в який ми зможемо складати спорядження. Окрема механіка – гниття тушок тварин, які втрачають свій товарний вигляд, якщо їх вчасно не доставити в місто. Тут, знову ж таки, допоможе конячка. До речі, згідно недавній витік, то одним конем засоби пересування не обмежаться.

Можна буде покататися на вагонетках і возах, запряжених кіньми. До того ж, у витоку були й інші цікаві подробиці, наприклад, покращена система Dead Eye, що дозволяє побачити переховуються тварин, а також згадка режиму королівської битви в мультіплеере.

Red Dead Redemption 2

За наявними даними Red Dead Redemption 2 виглядає практично як ідеальна гра: велика, дорога, цікава і з грандіозним увагою до деталей, наприклад, розробники згадали бороду, зростаючу в реальному часі. Грі вже пророкують багатомільйонні продажі, а лімітовані видання розкупили за лічені години за попереднім замовленням Red Dead Redemption 2. Ну що ж, нам хочеться вірити, що Rockstar в черговий раз не підведуть нас і 26 жовтня 2018 року випустять новий, шикарний ігровий наркотик.

Також нагадаємо, що нещодавно була витік, де . І ми анітрошки не сумніваємося в тому, що ця інформація правдива. Хіба що пека-гравцям доведеться трохи довше почекати гри, ніж їх консольним побратимам.

Джерело: http://fastping.com.ua/