Pillars of Eternity II: творці готують велику і безкоштовне DLC

83

Користувачі, які із задоволенням грали у друге видання Pillars of Eternity, напевно визнають — Deadfire виправдала очікування голодних шанувальників «Стовпів» і їй подібних RPG.

Через два місяці після прем’єри вона набрала на Metacritic 88/100 очок за версією рецензентів і 7,7/10 балів у геймерської аудиторії, що тільки доводить, наскільки успішним було це продовження. Не дивно, що Obsidian Entertainment планує розширити гру доповненнями!

Beast of Winter

Перше з них — Beast of Winter — повинно було з’явитися вже в липні, проте прем’єру відклали до 2 серпня. Що стосується наступних платних DLC, то їх очікується ще два. Але на цьому хороші новини не закінчуються — Obsidian заявила, що в найближчі місяці ми можемо очікувати великих безкоштовних розширень разом з патчами.

А які ще будуть доповнення?

Досі інформація про платні DLC до гри була наступною: реліз Beast of Winter планувався на липень (тепер це серпень); Seeker, Slayer, Survivor готувалися випустити у вересні; The Forgotten Sanctum — в листопаді. Поки невідомо, чи доведеться студії відкласти вихід наступних доповнень через затримки з Beast of Winter, але такий сценарій не можна виключати. На щастя, на втіху творці обіцяють багато «смакоти» у вигляді великих безкоштовних оновлень.

Безкоштовні додатки для всіх

Як повідомляє портал PcgamesN, розробники з Obsidian раніше, мають безліч ідей для безкоштовних доповнень, а сама гра буде підтримуватися ще довго — не менше, ніж перше видання лінійки. Зараз автори займаються тестуванням ідей і визнають, що хочуть дати гравцям кращий досвід, найбільш наближений до класичного, перевіреного стилю, відомому з легендарних RPG зразок baldur’s Gate. Obsidian не вміє розчаровувати — тому ми впевнені, що і в цей раз шанувальники залишаться дуже задоволені.

Джерело: http://kbcsecurities.com.ua/