ПК версія Monster Hunter World — це катастрофа: PC Gamer поділився першими враженнями про гру

165

Раніше ми вже про перші враження ресурсу VG247 від ПК версії Monster Hunter World. Тоді західні журналісти пограли кілька годин в гру і в цілому залишилися задоволені якістю порту, претензії були, хіба що, до оптимізації. Але, на жаль, проблем у комп’ютерній версії виявилася набагато більше. Саме такий висновок можна зробити з новинний нотатки сайту PC Gamer, яким вдалося вже більше 10 годин провести за грою в Monster Hunter World.

У перші години новий проект від Capcom не віщує нічого поганого, але чим більше ви граєте, тим більше з’являється неприємних сюрпризів. І найголовніший з них – часті вильоти на робочий стіл. Причому в Monster Hunter World немає можливості зробити ручне збереження, прогрес зберігається тільки автоматично після завершення полювання. А так як кожна мисливська вилазка займає в середньому 50 хвилин, то співробітників PC Gamer добряче розлютила ситуація, коли гравець витрачає 40 хвилин на проходження квесту, б’ється в фінальним босом і в самий відповідальний гра крашится.

На даний момент невідомі причини проблеми, але Capcom говорили, що PC версія Monster Hunter World пред’являє високі вимоги до процесора. Саме це підтверджує редактор PC Gamer. За його словами, під час гри процесор був завантажений на 100%, що цілком може призвести до вильоту на робочий стіл.

Зазначимо, що вимогливість гри до процесора комп’ютера – це, як нам здається, повністю вина неякісної оптимізації. Гра, прямо скажемо, далеко не найкрасивіша на ринку і чудово працює навіть в 4К дозволі на консолях. При цьому процесор, до якого так ненажерлива ПК версія MH World, є «ахіллесовою п’ятою» технічної начинки консолей, що теж викликає деякі питання до якості порту на комп’ютери.

Хороші новини теж є: Capcom чудово обізнані про виниклі проблеми і працюю над великим оновленням, яке має вирішити проблему вильотів на робочий стіл. Залишається вірити, що розробники встигнуть виправити всі помилки гри до дати релізу гри, яка запланована на 9 серпня цього літа.

Рекомендуємо також ознайомитися з нашим , адже навіть якщо порт буде неідеальним, проект Capcom все-одно залишиться однією з кращих ігор 2018 року.

Джерело: http://3das.com.ua/