Представлений топ 10 найпопулярніших ігор у москвичів за першу половину 2018 року, Fortnite лідирує

159

Комп’ютерні гри в Росії стають все популярнішими – такий висновок можна зробити з результатів дослідження найбільшої російської телекомунікаційної компанії МГТС. За даними МГТС загальний ігровий трафік в московській області за перше півріччя виріс у 1,5 рази у порівнянні з аналогічним періодом за минулий рік. До того ж стало відомо, що ігри, які користуються у москвичів найбільшою популярністю.

Підвищений попит на ігри в 2018 році можна пояснити кількома причинами. По-перше, низькими цінами на інтернет, який в Росії один з найбільш доступних у світі. По-друге, високою якістю інтернету. І по-третє, рекордною кількістю нових ігор.

Які комп’ютерні ігри найпопулярніші у москвичів

У десятку найпопулярніших ігор увійшли тільки багатокористувацькі проекти, і за статистикою найбільшим попитом користуються шутери (40%), друге місце займають різні рольові ігри, розраховані на мультиплеер (20%), а останнє місце займають проекти у жанрі Battle Royal (10%).

Зміни в топі найпопулярніших ігор очікувані. У першій половині 2017 в трендах була безсмертна DOTA 2, але в 2018 році зайняв місце лідера Fortnite, а «Доту» упустилась на десяте місце. Також примітно поява War Thunder, який у минулому році навіть не входив в топ 10. Серед новачків варто відзначити PUBG на третьому місці і шутер Respawnables на четвертому. Популярна MOBA гра League of Legends не повторила долю DOTA 2, а навпаки, стала ще популярнішою і піднялася на дві позиції вище.

Топ-10 найпопулярніших ігор першої половини 2018 року

1. Fortnite

2. War Thunder

3. PUBG

4. Respawnables

5. League of Legends

6. Counter-Strike

7. Overwatch

8. Minecraft

9. World of Warcraft

10. DOTA 2

За ігрових платформ статистика не змінилася. Найчастіше грають на комп’ютерах (55%), в два рази менше на консолях (25%) і найменшим попитом у геймерів користуються смартфони (20%).

Як можна помітити, у жителів Росії мультиплеєрні ігри користуються найбільшим попитом. Але чи варто в такому разі ховати одиночні гри? Детальніше ви зможете дізнатися в .

Джерело: http://programer.org.ua/