Red Dead Redemprion 2 — опубліковано перший геймплейний трейлер до найочікуванішої ігри 2018 року

121

Після коментаря президента Take-Two про те, що , саме час було підкріпити гучні слова наочно. «Рокзвезды» не стали мучити геймерів і випустили довгоочікуваний перший геймплейний трейлер Red Dead Redemption 2. Можна з упевненістю сказати, що Штраус Зельнік не збрехав і RDR 2 виглядає дійсно приголомшливо, принаймні візуально. Red Dead Redemption 2 однозначно можна назвати самою красивою сучасної грою у відкритому світі.

Що стосується самого геймплея RDR 2, то тут без одкровень. Так чи інакше, все показане у відео ми вже неодноразово чули в численних превью гри, а також розповідали в нашому . У трейлері можна наочно побачити систему наслідків, коли ваші вчинки впливають на ставлення до гравця оточуючих персонажів, оновлену систему Dead Eye, жорстокі і швидкісні кулачні бої, і норовливих коней, які можуть перестати слухатися Артура в самий відповідальний момент.

Окремо хочеться відзначити моменти, про які раніше не згадували розробники: риболовлю і можливість зупинити втікача NPC пострілом у повітря. Зізнаємося, такої фічі сильно не вистачало серії Grand Theaft Auto.

В геймплеї Red Dead Redemption 2 диктор неодноразово підкреслювала, що відкритий світ в грі буде «глибше, більш інтерактивним і деталізованим, ніж коли-небудь». Знаючи талант Rockstar, в цьому немає ніяких сумнівів і можна без найменших побоювань чекати день релізу гри – 26 жовтня 2018 року.

Джерело: http://ipguard.org.ua/