Red Dead Redemption 2 стане революцією в ігровій індустрії — глава Take-Two не втомлюється нахвалювати очікуваний вестерн

58

Залишається трохи більше 2 місяців до виходу Red Dead Redemption 2, а Rockstar, здається, зовсім не стурбовані рекламною компанією свого очікуваного хіта. Всього кілька крихітних трейлерів і пачка скріншотів – це все, чим порадували нас «Рокзвезды». Судячи з усього, розробники впевнені в якості свого вестерну і не поспішають витрачати кошти на маркетинг. Цю думку підтверджує і генеральний директор компанії Take-Two Штраус Зельнік, який упевнений, що Red Dead Redemption 2 буде проривний грою і одним з кращих проектів за всю історію ігрової індустрії.

Тему RDR 2 Штраус Зельнік торкнувся у недавній розмові з інвесторами Take-Two. Він ствердно відповів на питання, чи зможе гра стати хітом, порівнянним по успішності з GTA V, яка, нагадаємо, за майже п’ять років продалася тиражем в 100 мільйонів копій і в кілька разів підвищила загальну капіталізацію Take-Two і Rockstar.

Штраус Зельнік підкреслив, що розробники максимально вкладають сили в гру і намагаються створити проект, який перевершує за якістю не тільки останні релізи Rockstar, але і ігри від інших відомих розробників індустрії відеоігор. Правда, на жаль, директор Take-Two не поспішив поділитися новими подробицями Red Dead Redemption 2, які здійснять революцію у геймінге. Але кредит довіри до «Рокзвездам» у нас величезний і ми не сумніваємося, що поєднання природного таланту, наполегливості і колосального виробничого бюджету гарантує, що RDR 2 буде як мінімум відмінною грою.

Реліз Red Dead Redemption 2 очікується 26 жовтня цього року. А якщо ви ще не знаєте, чим «Рокзвезды» готуються здивувати геймерів, то рекомендуємо прочитати нашу .

Джерело: http://chvv.com.ua/