Roller Coaster 3D 1.0.7

231

Roller Coaster 3D 1.0.7
Roller Coaster 3D 1.0.7
Roller Coaster 3D 1.0.7
Roller Coaster 3D 1.0.7
Roller Coaster 3D – шикарний андроїд симулятор їзди на американських гірках, де користувач повинен керувати пересуванням вагонетки, уникаючи небезпечних ділянок. Допоможіть пасажирам дістатися до фінішу в повному складі, інакше доведеться починати все спочатку. Ця безкоштовна гра вразить своїми неймовірними спусками та підйомами, які заворожують. Відчуйте себе на цих екстремальних гірках, а також навчитеся грамотно контролювати швидкість, щоб ніхто випадково не вилетів і не загинув. Подолайте всі рівні, допомагаючи учасникам заїзду залишитися на своєму місці.
if (!bw_android_old) echo(‘


Сюжет і суть гри:
Завдання користувача полягає в контролі швидкості і кута нахилу, щоб пасажири в вагонетках не вилітали на стрімких спусках

Також під час гри будуть видаватися різні вміння і паливо, щоб допомогти геймеру виконати своє завдання, добравшись в цілості і неушкодженості до фінішу. Цей андроїд симулятор являє собою справжні випробування, подолати їх зможуть тільки майстри своєї справи. Відкривайте безліч нових карт, кожна з яких являє собою різну місцевість від міст до безлюдних пустель. Відмінне оформлення і динаміка дозволять отримати приємні відчуття від ігрового процесу.

Управління:
Для управління вагонеткою користувачеві достатньо в потрібний момент набирати або зменшувати швидкість, використовуючи спеціальний важіль у нижньому правому куті. Там же знаходиться спеціальний індикатор, який показує за скільки, закінчиться той чи інший ефект від предметів. Ця андроїд гра вимагає гарного розуміння механіки, а також базових знань фізики, що допоможе уникнути безліч небезпечних ситуацій. Спеціальні навички, якими може розпоряджатися геймер дозволяють убезпечити пасажирів від падіння, а також
забезпечують необхідним запасом палива, щоб його вистачило до кінця поїздки.

Ще програма дозволяє змінювати кут огляду, підбираючи найбільш зручний для користувача.

Динаміка:
Roller Coaster 3D – динамічний спуск із гірок різної складності, де користувач повинен бути гранично уважним і швидко вживати необхідні дії, щоб забезпечити всіх людей. Також постарайтеся дістатися до фінішу, перш ніж закінчиться бензин. Кожна локація унікальна, володіє безліччю підйомів і спусків, подолати які можна лише активувавши режим захисту. Тому уважно стежте за попереджувальними знаками, так як вони дають можливість правильно підібрати швидкість. Якщо вчасно не перейти в безпечний режим станеться аварія, а трасу доведеться починати заново.

Графіка і звук:
Додаток порадує неймовірно красивою тривимірною графікою, завдяки якій будь-який геймер зможете перенестися на віртуальну гірку. Добре опрацьовані локації дозволять побувати в самих екзотичних місцях. Близько 60 рівнів нададуть можливість вчинити даний навколосвітню подорож.

Музичне супроводження і реалістичні крики пасажирів наповнять ігровий процес динамікою. Змінюючи кут огляду можна насолодитися мальовничими пейзажами тропічних місця, а також розглянути кожну будівлю великих міст.

Особливості гри:

  • Кілька видів здібностей
  • Понад 60 унікальних локацій
  • Цікава сюжетна лінія
  • Відмінний ігровий процес
  • Безліч небезпек
  • Шикарна графіка

Завантажити

Android 2.1+