Sekiro Shadows Die Twice — система воскресіння зробить гру хардкорніша серії Dark Souls

163

Японці зі студії From Software, які подарували геймерам серію Souls, відмінно знають, як помотать нерви навіть хардкорних гравців. Інша справа, що розробників критикують за те, що всі їхні ігри за останні 10 років створені по одному лекалу. Подібне враження могло скластися і при , але на перевірку гра виявляється не зовсім простий, навіть унікальною для From Software. Найцікавіша особливість Sekiro – система воскресіння, докладніше про неї розповів геймдиректор гри.

Звичайно, не варто очікувати, що система воскресіння повністю вбереже вас від необхідності повертатися чекпоинтам. Але судячи з відомої інформації, подібна система може бути законним чітерство. Якщо ви грали в серію Souls, то напевно пам’ятаєте, як здорово могла нервувати смерть в самий невідповідний момент. Тільки уявіть, наскільки сильно могла б спростити ігровий процес можливість моментального воскресіння.

Але Хидетаки Міядзакі, який є творчим директором ігри, дотримується іншої думки. Насправді система воскресіння не зробить геймплей Sekiro Shadows Die Twice простіше, а навпаки, ускладнить його в порівнянні з тим же Dark Souls.

«Є момент, який мені хотілося б детальніше пояснити гравцям, щоб у них не було хибних очікувань: система воскресіння не була створена з метою спростити геймплей. Якщо чесно, то вона зробить гру навіть складніше, адже гравця, який може воскреснути, можна відправляти в небезпечніші бої, де можна померти в будь-яку секунду.» — повідомив глава From Software виданню PlayStation Blog.

Також він зазначив, що система воскресіння на даний момент не готова на 100%, є нюанси, які досі обговорюються розробниками. Але для всіх гравців, хто засмутився або навпаки зрадів можливості воскреснути посеред бою, варто не забувати слова Міядзакі: «Якщо в грі є механіка воскресіння, це ще не означає, що треба перестати боятися смерті».

Вихід Sekiro Shadows Die Twice запланований на першу половину 2019 року. Радимо також звернути увагу на , якщо ви раптом не знали або забули, чому ігри від From Software мають репутацію вкрай хардкорних проектів.

Джерело: http://dlemoduli.org.ua/