Сіквел God of War, швидше за все, вже знаходиться в розробці

108

З релізом останнього God of War PlayStation 4 знову підтвердила своє звання консолі з найкращими ексклюзивами. Гра вже увійшла в і продалася вражаючим тиражем. Тому випуск продовження God of War залишається лише питанням часу і, судячи з усього, Santa Monica вже розпочала розробку сиквела. На це вказують вакансії на сайті розробників, які були знайдені користувачами ресурсу ResetEra.

Santa Monica шукає людей, що володіють багатим досвідом роботи в ігровій індустрії, готових створювати ескізи, концепт-арти і моделі персонажів у новому проекті. Невідома гра заявлена до релізу тільки на PlayStation і зазначається, що однією з її особливістю буде вражаюча графіка.

Але самим цікавим для шанувальників Бога Війни буде абзац, де йдеться, що неназваний проект орієнтований на сюжетне проходження і буде заснований на стародавній міфології. Загалом, за наявними даними можна практично зі 100 відсотковою ймовірністю заявити, що розробники щосили трудяться на продовженням історії Кратоса. І в цьому немає нічого дивного, адже фінал God of War прямим текстом говорить, що у творців гри є ідеї для сиквела, а відмінні продажу разом із захопленими відгуками гравців не залишає ніяких сумнівів, що продовження обов’язково з’явиться.

Але от коли вийде друга частина перезапуску God of War поки невідомо, але ми ставимо на реліз в першій половині 2021 року. Трьох років має вистачить розробникам на створення гри, адже вже налагоджений геймплейний концепт, арт-дизайн і є зав’язка історії. Співробітникам Santa Monica залишається тільки «нарощувати м’ясо на скелет», додати босів, урізноманітнити геймплей і випустити .

Якщо ви ще пройшли самий высокооцененный ексклюзив для PS4 , то рекомендуємо ознайомитися з нашим .

Джерело: http://sokal-shop.net.ua/