Сингл гри помирають чи все таки ні?

128

В останні роки в ігровій індустрії спостерігається дивна тенденція. Стає все більше мультиплеєрних ігор, а проекти у жанрі «Королівської битви» з’являються як гриби після дощу і ставлять нові фінансові рекорди. У теж час споконвічно сингловые ігри, на зразок Wolfenstein 2 і Prey, з тріском провалюються в продажах. Так що, значить одиночні гри вимирають і любителям синглових пригод нічого не залишиться, крім того, як проходити хіти минулих років і говорити, що раніше трава була зеленішою? Насправді не все так погано.

Пропонуємо поки відставити в сторону паніку, адже чутки про смерть синглу сильно перебільшені. Одиночні гри були, є і будуть, однак завжди є одне «але». Ризик того, що в майбутньому ми будемо грати тільки в чергові копії PUBG і The Division існує, але геймерам цілком під силу врятувати сингл. Детальніше вам розповість Аліса в своєму новому відео.

5 кращих одиночних першої половини 2018 року

А щоб довести, що сингл живіший за всіх живих, пропонуємо ознайомитися з підбіркою кращих одиночних ігор, які вийшли в цьому році.

Про нового «Бога війни» так багато сказано, що навряд чи хоча б один з сучасних геймерів не чув про высокооцененном і продається ексклюзиві для PS4. Якщо ви шукаєте 30-годинне, ефектне і захоплююче пригода, то вам точно по одному шляху з Кратосом.

Зізнаємося, в шутері Ubisoft далеко не все ідеально. Запам’ятовуються сюжетних завдань як кіт наплакав, сюжетна концепція, де треба в обов’язковому порядку виконати велику кількість однотипних квестів теж викликає питання, але… Чорт візьми, світ Far Cry ще ніколи не був настільки живим, а антураж провінційної Америки з фриками і реднеками всіх мастей змушує знову згадати, що таке божевілля.

Остання робота Дэвида Кейджа і заодно і найкраща. Історія про раптово відчули себе живими андройдами буде міцно тримати вас біля екрана телевізора, навіть незважаючи на не найкращий сценарій. Адже головне не сам сюжет, а як він розповідає. І тут у Дэвида Кейджа ніколи не було проблем. Ще б трохи краще графіком і часові голови з Detroit Become Human можна було б без проблем випускати на Netflix.

З ПК-экслюзивами в цьому році все теж досить непогано, особливо якщо звернути увагу на Frostpunk. Ця гра, навіть незважаючи на сорока градусний Пекло за вікном, здатна змусити зіщулитися в крісельце і сховатися теплою ковдрою. Сеттінг нескінченно жорстокої і холодної зими відпрацьований на відмінно, а щоб геймерам було ще більш незатишно, гра постійно змушує приймати доленосні рішення, де немає чітких поділів на добрі чи злі вчинки.

Черговий подарунок для всіх любителів олдскульних рольових ігор. Розробники із студії Obsidian як ніхто інший знає, як створити практично ідеальну RPG. Повсюдна нелінійність, десятки опрацьованих другорядних квестів, можливість створити унікального героя і романтика морських подорожей – це все Pillars Of Eternity 2.

Джерело: http://megafaza.com.ua/