Speed Cleaner 1.4.9

102

Speed Cleaner 1.4.9
Speed Cleaner 1.4.9
Speed Cleaner 1.4.9
Speed Cleaner 1.4.9
Super Speed Cleaner — Antivirus, Booster — це безкоштовний і потужний засіб оптимізації телефону за допомогою функцій очищення сміття, прискорення роботи, охолодження ЦП і економії заряду акумулятора. Ваш телефон Android постійно гальмує? Пора знайти наЕкшн не засіб оптимізації (очищення і прискорення) — Super Speed Cleaner — Boost.
if (!bw_android_old) echo(‘


Super Speed Cleaner = очищення сміття + прискорення роботи + охолодження ЦП + економія заряду акумулятора + управління додатками

В якості універсального засобу очищення і прискорення роботи телефону Android Super Speed Cleaner — Boost (засіб прискорення роботи та майстер очищення телефону) може очищати сміття, прискорювати роботу, охолоджувати телефон, економити заряд акумулятора і керувати програмами. Super Speed Cleaner — Boost — це найбільш легка і швидка версія засоби очищення телефону Android. Ви заслуговуєте цього!

✔Очищення сміття: розумне сканування і видалення небажаних файлів. Звільняйте пам’ять і прискорюйте роботу телефону ОДНИМ ДОТИКОМ!
✔Прискорення роботи: зупинка додатків, що працюють у фоновому режимі, щоб звільнити пам’ять і прискорення роботи телефону.
✔Охолодження ЦП: закриття перегревающих телефон додатків для зниження його температури і економії заряду акумулятора.
✔Економія заряду акумулятора: автоматична зупинка знижують заряд акумулятора процесів для економії заряду.
✔Управління додатками: виявлення і видалення рідко використовуваних додатків одним дотиком для звільнення пам’яті.

Функції Super Speed Cleaner — Boost (прискорювач роботи телефону і майстер очищення):

Очищення сміття — легко і ефективно
Super Speed Cleaner — Boost може збільшити швидкість роботи телефону завдяки пошуку і видалення небажаних файлів. Звільняйте пам’ять та оптимізуйте роботу вашого телефону Android. Super Speed Cleaner — Boost є кращим додатком для очищення телефону.

Збільшення швидкодії — швидко і зручно
Super Speed Cleaner — Boost може очищати пам’ять, звільняти дисковий простір і економити заряд акумулятора. Всього одне натискання на головному екрані і ви зможете ефективно прискорити роботу телефону.

Охолодження ЦП — швидке зниження температури
Super Speed Cleaner — Boost є засобом охолодження телефону з функцією захисту системи Android від перегріву.

Економія заряду акумулятора — збільшення терміну роботи акумулятора
За допомогою функції економії заряду акумулятора Super Boost Cleaner — Boost може аналізувати і припиняти роботу знижують заряд акумулятора додатків для економії заряду акумулятора на телефоні Android. Функція економії заряду може продовжити термін служби акумулятора на величину до 20%.

Організація повідомлень — приховування непотрібних повідомлень
Super Speed Cleaner — Boost є також засобом видалення повідомлень у системі Android. Програма може автоматично відключати звук повідомлень і переміщати їх диспетчер додатків системи Android.

Управління додатками — видалення додатків і управління файлами APK
Пошук і видалення рідко використовуваних додатків одним дотиком без яких-небудь прав кореневого доступу від системи Android. Ця функція також допомагає керувати файлами АПК.

Speed Cleaner 1.4.9
Завантажити