Taiga Security 2.3.8

237

Taiga Security 2.3.8
Taiga Security 2.3.8
Taiga Security 2.3.8
Taiga Security 2.3.8
Taiga Security 2.3.8
Taiga Security 2.3.8
Taiga Security 2.3.8
Taiga Mobile Security — перша російська система, яка захистить Ваш пристрій від підроблених і шпигунських програм, витоку особистих даних, спам, а у випадку крадіжки пристрою — допоможе Вам її знайти.
if (!bw_android_old) echo(‘

Використовуйте Taiga Mobile Security для:

  • виявлення підроблених і шпигунських програм
  • визначення актуальності запитуваних прав додатків
  • блокування небажаних номерів абонентів (функція Антиспам)
  • виявлення загубленого пристрою і дистанційного видалення з нього інформації (функція anti-theft)
  • резервного копіювання Ваших персональних даних

Taiga Mobile Security визначить підроблені додатки банк-клієнта, соціальної мережі або інших популярних сервісів, встановлених на Вашому пристрої. Тайга миттєво попередить Вас про небезпеку і заблокує шкідливе ПО.

База знань Taiga Mobile Security щодня поповнюється тисячами нових і оновлених додатків. Всі вони досліджуються на предмет необхідності запитуваних дозволів та доступів, наявності Екшн сної підпису.

Безкоштовний Taiga Mobile Security забезпечує безпеку не тільки від зовнішніх загроз, але і не дозволить вже встановленими додатками передавати Вашу особисту інформацію без Вашого відома.

Taiga Mobile Security знає, які дозволу допустимі для тих або інших додатків, і не дозволить встановленим додаткам отримувати Вашу персональну інформацію без Вашого відома: місце розташування, дані SMS повідомлень, фотографії, контакти блокнота і т. д. Все це буде під наЕкшн ним захистом Taiga Mobile Security.

Якщо Ваш пристрій буде викрадено, Ви зможете знайти його за координатами, відправити на нього безкоштовне повідомлення з контактною інформацією або пропозицією про винагороду, видалити з нього особисті дані. ЗлоЕкшн буде зафіксований камерою пристрою для його подальшого впізнання в правоохоронних органах.

Встановивши Taiga Mobile Security на пристрій Вашої дитини, Ви завжди будете знати, де він в даний момент знаходиться. Taiga Mobile Security дозволить Вам бути завжди на зв’язку зі своїми дітьми!

Ваш пристрій зберігає багато персоналізованої інформації (списки контактів, дзвінків, щоденник, закладки браузера, паролі wi-fi точок, музика, фото, документи тощо). У випадку втрати пристрою всі Ваші дані можуть бути втрачені, а при зміні пристрою постане питання про їх перенесення. Taiga Mobile Security допоможе Вам зберегти і легко відновити на будь-якому Вашому пристрої.

Taiga Security 2.3.8
Завантажити

Android 4.4+