The Elder Scrolls VI — Нові докази, що дія гри відбуватиметься в Хаммерфелле

90

Анонс The Elder Scrolls 6 став одним з найкращих моментів минулої виставки E3, але очевидно, що презентація трейлера відбулася занадто рано, адже Bethesda навіть не повідомили, в якій провінції відбуватиметься дію новий «Древніх Сувоїв». Виходячи з декількох кадрів трейлера, , але є й інша версія, згідно з якою гравці потраплять на батьківщину редгардов — Хаммерфелл.

Користувач відомого західного форуму Reddit під ніком kaylenivy вирішив провести власне розслідування і порівняв скріншоти The Elder Scrolls Online з кадрами, представленими в трейлері.

Вище, наприклад, кадр з трейлера, зображення якого багаторазово збільшено. Ми можемо чітко розглянути портове місто, над яким височить вежа. Користувач kaylenivy припустив, що показаний прибережне містечко має велику схожість з Setinel City з TES Online (скріншот нижче).

The Elder Scrolls Online

Ну, загальні риси звичайно присутні, але хіба в 9 провінцій Тамріеля мало інших портових міст з високою вежею, яка, до речі, може використовуватися як маяк для кораблів? Зрозуміло немає, подібних міст достатньо, але теорію з Хаммерфелом додатково підтверджує розташування форту Volenfall (червоний колір) щодо Setinel City (синій колір).

The Elder Scrolls Online

У тизері, якщо зробити поправку на значно збільшений масштаб ігрового світу TES 6, можна також знайти на передньому плані форт і вдалині видніється місто.

The Elder Scrolls VI

Чи достатньо таких доказів для того, щоб раз і назавжди з упевненістю закрити питання про місце дії The Elder Scrolls 6? Навряд чи, але поки Bethesda не розповість детальніше про гру () будь-яка теорія має право на життя.

Джерело: http://astral-td.com.ua/