TouchRetouch 4.1.6

54

TouchRetouch 4.1.6
TouchRetouch 4.1.6
TouchRetouch 4.1.6
TouchRetouch 4.1.6
TouchRetouch 4.1.6
TouchRetouch – це унікальне додаток, яке допоможе легко видалити небажані об’єкти з Ваших фотографій. Просто позначте їх пальцем на екрані вашого телефону і натисніть кнопку «Старт!». Все інше зробить програма. Редагування фото ніколи ще не було таким швидким, простим і зручним!

Уявіть собі, що у Вас є фотографії після відпустки, дні народження, походу, екскурсії або просто вдалої вечірки. Багато з них псує якась деталь, яку Ви б не хотіли бачити в кадрі. Це може бути випадковий перехожий, сміття, банер або графіті на стіни, стовпи на тлі красивого пейзажу і багато іншого.

Перед тим як показувати фото своїм друзям, приділіть хвилину, щоб надати своїм фототворів ідеальний вигляд. Запустіть TouchRetouch. Виділіть зайве в кадрі і натисніть кнопку «Старт!». Як професійний фотохудожник TouchRetouch зробить з Ваших фото твори мистецтва. Друзям залишиться тільки позаздрити.

Природно,TouchRetouch можна використовувати не тільки для редагування екзотичних або весільних фото. Використовуйте цей простий в обігу, але геніальний інструмент на будь-якому зображенні або фотографії. Видаляйте банери з історичних будівель, сліди присутності людини з пейзажів, випадкових перехожих, будь-які небажані деталі.

Ви можете навіть трохи розважитися з TouchRetouch. Заберіть велосипед або стілець з-під Вашого брата і на фото він буде висіти в повітрі. Ви можете створити ілюзію польоту, нереального об’єкта, і багато іншого. Все залежить тільки від вашої фантазії.

Завантажити

Android 4.0+