U Scanner 2.3.2

208U Scanner 2.3.2
U Scanner 2.3.2
U Scanner 2.3.2
U Scanner 2.3.2
U Scanner 2.3.2
U Scanner 2.3.2
U Scanner 2.3.2
U Scanner 2.3.2
U Scanner 2.3.2
U Scanner — сканування і оцифровка своїх фотографії, замітки, презентації та багато іншого!
if (!bw_android_old) echo(‘

  • Автоматично де-косо, випрямити і підвищити якість зображень
  • Висновок у форматі PDF безкоштовно!
  • Для роботи — презентації захоплення, зустрічі замітки на дошки
  • для школи — зазначає захоплення дошки в класі
  • для родини — оцифрувати свої старі фотографії та альбоми
  • Для Travel — захопити карту метро, пішохідні маршрути, розклад руху поїздів у Вашій поїздці
  • For Fun — захоплення всі забавні плакати і знаки, які Ви бачите, миттєво поділитися
  • легко організувати Перегляд і розміщення фотографій в YouCam оснащення альбомів
  • виведення декількох зображень в одному PDF і поділитися з друзями, сім’єю або колегами

CyberLink YouCam в оснастку (раніше відомий як YouSnap), щоб захопити важливу інформацію, яку ви хочете зберегти. Він автоматично де-перекоси і підвищує якість зображення для чистих і різких фотографій. Ідеально підходить для зйомки презентації конференц, візитні картки, картки або інформаційні плакати з місць ви відвідуєте, і хочете, щоб пам’ятати. Ви можете зберігати зображення у форматі PDF або JPEG, обмінюватися ними через електронну пошту або опублікувати в Facebook.Потужна камера програма для вашого Android телефон і планшет розумно ізолює, і точно вибирає, важливі райони у ваших фотографій, то миттєво коригує перспективу і підвищує якість зображення для чітких, розбірливих результатів.

Захоплення живі слайди презентацій і перетворити їх в PDF-файли
Оцифровка старих фотографій і альбомів
Переконайтеся, що ваші дорогоцінні спогади з вами назавжди. З YouCam Прив’язати ви можете оцифрувати свої старі сімейні фотографії, які ви знайдете лежать навколо будинку, або навіть цифровий резервного копіювання цілі фотоальбоми, всі без сканера! Ви можете зберегти ці спогади з вами на вашому телефоні або планшеті, ділитися ними з родичами по електронній пошті з родиною, або навіть розмістити їх на Facebook прямо з програми.

Цифрові архівні документи
Оцифровка рекламні брошури, сторінки книг або матеріалів, або навіть контракти, набагато простіше, ніж носити їх все навколо в паперовій формі для студентів і професіоналів. YouCam оснащення дозволяє зберігати всі ваші важливі дані в цифровому вигляді на ваш телефон або планшет, щоб зробити навчання і робота легша.

Захоплення і оцифрувати
Відмінний спосіб, щоб захопити інформаційні щити у різних місцях, відвіданих, вказівних карт і готель карти, туристичні статті, або інших важливих в той час як ви знаходитесь в русі. Оцифровка рукописні замітки, квитанції, рахунки-фактури, візитні картки і т. д.

U Scanner 2.3.2
Завантажити

Android 4.4+