War Robots 3.7.1

332War Robots 3.7.1
War Robots 3.7.1
War Robots 3.7.1
Walking War Robots — багатокористувацький шутер з PvP-боями в режимі реального часу довгий час доступний тільки власникам яблучної продукції, нарешті став доступний і для android-пристроїв. Walking War Robots — це захоплююча стрелялка між групами гравців 6 проти 6.
if (!bw_android_old) echo(‘


За стилем гра нагадує Team Fortress, коли на полі зустрічаються дві команди і де для перемоги необхідно знищити суперника або утримати якомога більше число маяків.

Walking War Robots надає величезні можливості для реалізації різних бойових стратегій і тактик. У розпорядженні гравця представлені 13 унікальних бойових роботів і 19 типів озброєнь, які можна комбінувати між собою, домагаючись тих чи інших властивостей. У грі є чотири карти з різноманітним рельєфом, однак відсутня можливість вибору карти — вони видаються рандомно. Перед стартом бою у гравця є кілька секунд, щоб визначитися з яким роботом рвонути в бій. Хоча одночасно гравець управляє тільки одним роботом, всього з собою в бій можна взяти цілих п’ять, і міняти їх, у разі пошкодження робота.

Так як бої ведуться в режимі реального часу, для гри є критичним наявність безперервного і стабільного інтернет з’єднання. Один бій триває не більше 10 хвилин, але може закінчитися раніше, якщо, наприклад, знищені всі роботи з команди супротивника.

Особливості гри Walking War Robots:
— 13 роботів і 19 видів зброй
— глибока система поліпшень
— мультиплеер на 6 6
— можливість грати кланами
— чудова графіка 3D світ

War Robots 3.7.1War Robots 3.7.1
Завантажити

Android 4.1+