West Gunfighter 1.4

272

West Gunfighter 1.4
West Gunfighter 1.4
West Gunfighter 1.4
West Gunfighter 1.4
West Gunfighter 1.4
West Gunfighter 1.4
West Gunfighter 1.4
West Gunfighter — стань ковбоєм Заходу, одиноким, безстрашним, видатним. Відчуй револьвер у руці, вирішуй, хто буде жити, а хто повинен померти, стань стрільцем Заходу, винним у десятках злочинів, або благородним лицарем, що рятує життя невинних людей. Ці варіанти розділяє відстань всього в одну кулю, то зроби свій вибір!
if (!bw_android_old) echo(‘


Досліджуй цей таємничий світ Сходу, зустрічай різноманітних персонажів, отримуй завдання, расправляйся з негідниками і отримуй за них винагороду. Або ж вештайся де тобі заманеться, вбивай тварин, ховай трупи або навіть проведи свій день за гральним столом. Крім цього, тут ти зможеш пограти в блэкджэк, включаючи дуелі, стрибки і дартс.

Пустелі, селища, каньйони, ліси і кладовища – тут ти знайдеш самі різноманітні локації і незліченних ворогів. Кажуть, що в печерах на краю світу ховаються і небачені страшні створення. Навіть не пробуй кидати їм виклик без ретельної підготовки.

Особливості гри:

  • Комбінуй 8 костюмів у стилі Дикого Заходу. Ковбойський стиль ніколи не виходить з моди
  • Вибирай будь-який з більш ніж 20 видів потужних пістолетів, револьверів, дробовиків і гвинтівок. Не вистачає адреналіну? Спробуй з ножем!
  • Обійди кожен куточок далекого Заходу, виконуючи кілька десятків різноманітних основних і другорядних завдань
  • Кинь виклик безлічі ворогів різної сили і різноманітним тваринним
  • Остогидли вбивства? Відпочинь за грою в міні-ігри Дикого Заходу!

West Gunfighter 1.4
Завантажити

Android 4.0+