Як перевірити, б/у ноутбук перед покупкою

Перед тим як вибрати б/у ноутбук, правильно спочатку дізнатися про те, на які параметри необхідно звертати увагу, особливо, якщо мова йде про б/у техніки. Адже, як правило, до виставлення на продаж такий пристрій використовувався протягом довгого періоду часу. Рішення перевірити ноутбук при покупці на коректність роботи-правильне.

Хочемо порекомендувати бу ноутбук

Як переконатися в якості?
Багатьох цікавить, як перевірити, б/у ноутбук. Ось кілька моментів, на які варто звернути свою увагу:

Гарантія. Наявність гарантії дозволить уникнути ризиків, пов’язаних з необхідністю ремонту комп’ютера за свій рахунок. Якщо з ПК щось трапиться, ремонт при наявності гарантії буде виконаний безкоштовно.
Відсутність візуальних дефектів. При огляді обладнання не повинні виявлятися різні тріщини або сколи. Наявність подібних дефектів може означати, що через якийсь час комп’ютер може вийти з ладу.
Відсутність битих пікселів. Після включення ноутбука необхідно придивитися до екрану. Потрібно подивитися, чи немає на ньому битих пікселів, які візуально являють собою чорні точки. Іноді ці точки можуть доставляти серйозний дискомфорт при роботі.
Цілісність клавіатури. Якщо тачпад можна замінити без особливих проблем, то у випадку з заміною клавіатури можуть виникнути труднощі. Тому клавіатура повинна бути справною.
Справність зарядного пристрою. При підключенні зарядного пристрою на екрані ноутбука повинен змінитися значок індикатора рівня заряду акумулятора. Якщо ж процес зарядки не відбувається, то це говорить про те, що саме зарядний пристрій не працює (і необхідно його замінити на інше) або ж некоректно працює сам ноутбук. Останнє вимагає проведення діагностики і, можливо, заміни деяких комплектуючих самого пристрою, що може вимагати значних витрат.
Зарядка акумулятора ноутбука

Тепер ви знаєте про те, як перевірити, б/у ноутбук при покупці. У нашій компанії ви можете придбати перевірену комп’ютерну техніку і при бажанні перевірити її додатково особисто. У функціональності наших товарів можна не сумніватися, адже у нас працюють професіонали своєї справи, що володіють достатніми знаннями і навичками. Ми пропонуємо придбати дійсно надійну техніку за вигідною ціною, що дозволить вам заощадити ваші кошти і бути впевненим у високій якості покупки.

Ноутбук Asus

Компанія It Technology працює в даній сфері протягом 7 років. На товари, придбані у нас, поширюється гарантія терміном до 3 років. Зробити замовлення можна на сайті, а отримати його на території України вже в день покупки. Своїм покупцям ми пропонуємо також оформити покупку в кредит або розстрочку, що дуже зручно.