Zaycev.fm 2.1.1

565

Zaycev.fm 2.1.1
Zaycev.fm 2.1.1
Zaycev.fm 2.1.1
Zaycev.fm 2.1.1
Zaycev.fm 2.1.1
Zaycev.fm — улюблена музика завжди буде з вами разом з онлайн радіо!
if (!bw_android_old) echo(‘


Ми постаралися врахувати ваші побажання за жанрами музики, тому на хвилях нашого радіо Zaycev.fm ви почуєте тільки кращі пісні популярних напрямків. Любителів життєрадісною легкої музики запрошуємо в розділ POP. Цінителі клубних ритмів і неймовірних вечірок знайдуть відповідні композиції в розділі CLUB. Шанувальники мотивів всіх років від 80х до нульових точно дізнаються дорогі серцю пісні в категорії DISCO. Віддаєте перевагу більш важку і молодіжну музику? Вам в розділи NEWROCK і RnB!

Слухати онлайн радіо можна перебуваючи де завгодно! Навіть слабкого інтернет-з’єднання буде достатньо для підключення до наших серверів, що дозволить вам не розлучатися з улюбленою музикою при будь-яких умовах прийому сигналу, хоч у місті, хоч на відпочинку за його межами.

Так, відмінна новина! В останньому оновленні ми реалізували для вас можливість завантажити будь-які улюблені пісні на ваш пристрій і слухати їх навіть без інтернет-з’єднання. Попереду у нас заготовлено багато цікавого. Спасибі, що вибираєте нас!

Zaycev.fm 2.1.1
Завантажити

Android 4.1+